Mamy to! Drugi dzień za nami! Już widzę, że grupa kruszy się. Niektórym brakuje już motywacji do odpalanie kolejnego treningu. Najważniejsze jest to, że Ty nie poddajesz się i nadal jesteś z nami! Dzień się jeszcze nie skończył, jeżeli jeszcze nie poćwiczyłaś, bierz się za trening. Nie rób sobie już w drugim dniu zaległości.

Tak jak obiecałam, tak było. Nie zaprzeczysz, że dzisiejszy trening był zdecydowanie łatwiejszy od poprzedniego, prawda? 🙂 Dzisiaj zajęłyśmy się swoimi plecami i rękami. Dlaczego nie było dzisiaj nóg? Ponieważ wczoraj zostały skatowane na maksa. Pamiętaj, nie liczy się ilość! Trzeba zachować rozsądek i trenować każdą partię ciała. No chyba, że chcesz być lekko pokrzywiona – zakładam, że oczywiście nie chcesz.

Wiem, że trening klatki piersiowej dał dzisiaj w kość. Ja osobiście uwielbiam go. Jest dość wymagający ale naprawdę skuteczny. To samo jest z treningiem ramion. Jeżeli nie będziemy ćwiczyły górnych partii ciała, pod pachami pojawią się takie “bułeczki”, które absolutnie nie są apetyczne i na pewno nie będą prezentowały się pięknie w sylwestrowej sukience. Dlatego pracujemy nad tym, żeby je usunąć! 🙂

Dzisiejszym prezentem za wykonany trening jest mała ściąga dotycząca koktajli oczyszczających. Ten poranny koktajl proponuję stosować codziennie rano – podkręci Twój metabolizm na maksa.   Wydrukuj tablicę z koktajlami i powieś na lodówce. Może to Cię zmotywuje do oczyszczania organizmu. 🙂

POBIERZ DZISIEJSZY PREZENT W WERSJI PDF ===> KLIKNI TUTAJ

Teraz Twoja koleje. Daj znać jak sobie poradziłaś z dzisiejszym treningiem. Co sprawiło Ci najwięcej problemu i czy miałaś zakwasy po pierwszym dniu treningowym? Pamiętaj, tylko Ty sama możesz sprawić, że dotrwasz do końca wydarzenia. Ja mogę pokazywać Ci tylko, że warto, a co Ty z tym wszystkim zrobisz, to już Twoja sprawa. Pamiętaj jednak, ze im szybciej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz efekty, które za 68 dni mogą być naprawdę ogromne – pod warunkiem, że będziesz ich chciała.

PRZYDATNE LINKI:

  • Plan treningowy FAZA I ===> klik
  • Podsumowanie dzień 1 – do pobrania darmowy planner ===> klik

Pozdrawiam i trzyma za Ciebie kciuki,

Juliya