Ale ze mnie gapa! Ty dzisiaj odpoczywasz, a ja musiałam nadrabiać wczorajsze zaległości. Nie wiem o czym ja ostatnio myślę. Przegapiłam trening! Cały dzień wczoraj żyłam ze świadomością, że jest czwartek. No nic! Namieszałam za co bardzo przepraszam. W ramach rekompensaty mam dzisiaj dla Ciebie dwa mini prezenty motywacyjne! 

Ale najpierw podsumowanie Twojego wczorajszego treningu:

Trening pośladków – z tym zestawem myślę, że nie masz już problemów. Od drugiej fazy chciałabym włączyć dodatkowe ćwiczenia z jakaś inną trenerką na pośladki, gdzie będzie można pomachać ciężarkami, butelkami itp. Cardio – myślę, że jesteś do niego coraz bardziej przekonana. Do końca tej fazy powinnaś zobaczyć, że nie jest ono wcale takie trudne i jesteś w stanie wykonać je z mniejszym zmęczeniem niż na początku wydarzenia. ABS – ja zdecydowanie wolę trening brzucha od treningu ABS no ale trzeba sobie urozmaicać. Pamiętaj, ze bardzo ważne w trakcie treningu brzucha jest to jak oddychasz. Wsłuchaj się w trenerkę i oddychaj razem z nią. Lepiej jest wykonać mniej ćwiczeń, a dokładniej!

DZISIEJSZY PREZENT: Dwie kolejne kartki do segregatora. Jedna z przepisem na świetny peeling, który musisz wypróbować, a druga z przepisem na domowe crunchy, które może służyć Ci jako dodatek do śniadania czy przekąskę.

PDF 1 ==> https://freefaucet.info/peeling

PDF 2 ===> https://freefaucet.info/domowe-crunchy

Daj znać czy zauważyłaś już jakąś poprawę. Nie pytam o efekty wizualne, na nie jest zdecydowanie za wcześniej. Napisz w komentarzu z jaką trenerkę chciałabyś dodatkowo zobaczyć się w drugiej fazie wydarzenia i koniecznie pochwal się czy nadal z nami ćwiczysz.

PRZYDATNE LINKI:

   • Plan treningowy FAZA I ===> klik
   • Podsumowanie dzień 1 – do pobrania darmowy planner ===> klik
   • Podsumowanie dzień 2 – do pobrania darmowy z koktajlami oczyszczającymi ===> klik
   • Podsumowanie dzień 3 – do pobrania darmowy z sałatkami ===> klik
   • Podsuwanie dzień 5 – do pobrania przepis w na najlepsze placki śniadaniowe ===> klik
   • Podsumowanie dzień 6 – do pobrania darmowa tapeta z kalendarzem ===> klik
   • Podsumowanie dzień 8 – do pobrania planner posiłków na cały tydzień  ===> klik
   • Podsumowanie dzień 9 – do pobrania przepis na domowe mleko kokosowe w formie  ===> https://freefaucet.info/70-dni-mel-b-podsumowanie-dzien-8/

  Pozdrawiam,

  Juliya