Czas strasznie szybko leci. Za Nami przedostatni dzień I fazy :). Tworząc to wydarzenie liczyłam na to, że zaangażuje się w nie całkowicie około 50 osób. A tutaj takie miłe zaskoczenie:) Jest Was naprawdę dużo! Chciałam Wam podziękować za wszystkie miłe słowa, komentarze i wiadomości :). Za to, że wspólnie wspieracie się i pomagacie sobie nawzajem. Że nikt nikogo nie obraża i wszyscy szanują swoją pracę.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że zostało Nam 57 dni! 🙂

Dzisiaj obowiązywał –> 

Myślę, że każda z Was pokochała trening pośladków z Mel B. Dlatego nie zamierzam go zmieniać i zostanie z Nami w następnej fazie. ” Tiffoczki” nadal podczas tego treningu niestety nie wyglądam seksownie tak jak Tiff:( . Można mnie raczej porównać do pingwina, który próbuje naśladować “kocie ” ruchy trenerki :D. Jeżeli chodzi o skuteczność tego ćwiczenia jest naprawdę bardzo dobra. Dlatego ten trening również z Nami zostaje:). 15 minutowy trening cardio jeszcze 13 dni temu to było zabójstwo… Dzisiaj większość z Was na pewno wykonuje go bez większych problemów. Dlatego muszę dorzucić Wam jakiś cięższy trening cardio ale ten oczywiście też zostanie:) Jeżeli chodzi o trening ABS pamiętam, że jeszcze kilka tygodni temu podczas jego wykonywania  mięśnie trzęsły mi się jak galareta. Także nie przejmujcie się Kochani! Z czasem Wasze mięśnie wzmocnią się i pójdzie Wam lepiej. Ale trzeba trenować, trenować i jeszcze raz trenować!:)

Już jutro minie 14 dni. Pamiętajcie się pomierzyć ( NAJLEPIEJ RANO ). Chciałabym jutro stworzyć post podsumowujący tą fazę. Ale do tego potrzebuję Waszej pomocy :). Jak już wspominałam chciałabym abyście wysłały mi swoje tabelki ( oczywiście chętni ) po to, żebym mogła obliczyć średnią zrzuconych cm i jutro wieczorem wstawić post, który podsumuje Nasze osiągnięcia.

Pomożecie mi?:)

” Walcz dotąd, aż osiągniesz to czego pragniesz.”

A Wam jak minął przedostatni dzień I fazy? Są efekty? Czekam na odp. w komentarzach.

Wydarzenie —> Wydarzenie

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 —> Dzień 2

Relacja z dnia 3 —> Dzień 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5 —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —> Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —> Dzień 8

Relacja z dnia 9 —> Dzień 9

Relacja z dnia 10 —>Dzień 10

Relacja z dnia 11—> Dzień 11

Relacja z dnia 12 —> Dzień 12

Pozdrawiam,

Juliya