Za Nami pierwszy dzień nowej fazy! 🙂 Jestem ciekawa jak podobają się Wam nowe ćwiczenia? Mam nadzieję, że się nie przeraziłyście :). Treningi nie są aż tak bardzo ciężkie ale na pewno bardziej wymagające niż te z I Fazy.

Układając plan treningowy brałam Wasze prośby pod uwagę. Niestety nie wszystkie udało mi się uwzględnić ale nie martwcie się przed Nami jeszcze 3 fazy ( nie licząc tej ).

Wczoraj na blogu pojawił się post podsumowujący Fazę I–> Podsumowanie fazy I . Chciałabym abyście w chwilach zwątpienia zaglądały na niego i sprawdzały średnio zrzucone wymiary:).

Jestem bardzo ciekawa czy kogoś, kto się poddał w I Fazie zmotywowały wczorajsze – cm. w poście i zachęciły do ponownych treningów.

Jak widzicie napraw warto jest przyłożyć się do tego co robimy, dać z siebie 200% a nawet więcej ;).

Naprawdę duża grupa osób przeszła do Fazy II:)

Wracając do dzisiejszego dnia…

Dzisiaj obowiązywał  –>

Na pewno dla większości z Wasz nowością były ćwiczenia na uda. Wiem, że nie każdy przepada za tą Panią ale jej trening jest bardzo skuteczny. Jeżeli przeszkadza Wam jej głos, włączcie muzykę ale wykonujcie trening! Naprawdę warto 🙂

Mel B pośladki to żadna nowość dla Was.  Jednak uważam, że ten trening ceni cuda i w tej fazie jest go naprawdę sporo. Także pompujemy swoje pośladki, pompujemy!:)

Cardio z Mel B jest również Wam znane. Jednak na początku fazy postanowiłam od razu nie dawać Wam interwału czy innych cardio:). Chciałam żebyście na początku nie doznały szoku :D.

ABS z Tiffany jest naprawę skuteczny! I to bardzo! Podczas tego treningu Nasze mięśnie bardzo pracują. Pod warunkiem, że odpowiednio napinacie mięśnie:) Ćwiczenia mimo tego, że nie czuć dają naprawdę popalić.

Rozgrzewka i rozciąganie tego dnia było takie same jak w I Fazie.

775a

Jak Wam się podobał dzisiejszy trening? Czułyście różnice w ćwiczeniach pomiędzy jedną a drugą fazą? Podzielcie się swoją opinią 🙂 Pobrałyście sobie tabelki z bloga?

Na koniec filmik, który większość z Nas zna ale zawsze wywołuje on na Naszych twarzach uśmiech:) W roli głównej Mel B-> 

Jeżeli chciałybyście pochwalić się swoimi zdjęciami i efektami wiecie gdzie wysyłać wiadomości 🙂

Link do fazy I i treningów —> 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem Faza II

Pozdrawiam,

Juliya