Mam już pomysł na nowe wydarzenie! Będzie ono wyglądało tak: 6 treningów w tygodni w czasie 45-50 minut, w dzień resetu obowiązkowe rozciąganie, dużo treningów z wykorzystaniem ciężarów. Podoba Wam się? Chciałam troszkę urozmaicić treningi i podnieść Waszą motywację. Liczę na to, że osoby, które nie dokończyły tego wyzwania przystąpią do nowego i dadzą z siebie 100%. Mogę Wam zagwarantować wycisk. Jeżeli chodzi o modelowanie, to każdego dnia skupimy się na jednej  – maksymalnie dwóch partiach ciała.

Dzisiejszy plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Wszystkie ćwiczenia, które pojawiły się w planie 4 skupiały się na: modelowaniu nóg, pośladków, ud oraz brzucha. Nie zabrakło również krótkiego treningu cardio.

Podczas rozgrzewki i rozciągania korzystałyśmy z propozycji Jillian.

Trening nóg z Mel B jest zabójczy. Ne lubię zestawów z wykorzystaniem krzesła. Zdecydowanie wolę biegać. Nic mnie tak nie męczy jak właśnie taki propozycje. Już lepiej mi idzie burpees niż to:). Jak widzicie każdy ma słabsze punkty. Nie przejmujcie się tym. Jesteśmy tutaj po to, żeby pokonać swoje słabości. Pamiętam jak nie umiałam zrobić ani jednej pompki. Myślałam, że nigdy tego nie opanuję. Myliłam się!

10 minut na pośladki i uda z Fitness Blender pozwoliło Nam złapać troszkę oddechu. Lubię ćwiczenia na macie ;).

20 minut cardio powinno Was zmęczyć. Pamiętajcie, że nikt od Was nie wymaga tego, żebyście wykonywały tyle powtórzeń, ile pokazują trenerzy. Macie dawać z siebie 100%. Nawet jak to będzie połowa treningu. Z dnia na dzień będziecie mogły wykonywać więcej.

Trening ABS z Mel B jest przyjemny, ale zdecydowanie wolę trening brzucha :). Myślę, że to kwestia gustu.

Dzisiejszy zestaw możemy zaliczyć do łatwych. Mam nadzieję, że poradziłyście sobie z nim. Czekam na Wasze relacje z dzisiejszego dnia i mama nadzieję, że dołączycie do nowego wydarzenia, które rusza 10 marca, a pojawi się na FB już jutro.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty z fazy II:

Plan treningowy

Dzień1

Dzień 2

Dzień 3