Dla większości z Nas dzisiejszy dzień był przeznaczony na reset. Jest to trzecia przerwa od treningów. Mam nadzieję, że wszystkie ciężkie treningi odpuściłyście sobie.

Jak wyglądał mój dzień?

Z samego rana zajęcia a po powrocie sprzątanie mieszkania. Pyszny obiadek, który przygotował mój Facet i krótki trening jogi. Chyba nie umiem odpoczywać bez żadnej aktywności :D.

Jak wykorzystaliście dzisiaj dodatkową godzinę?

Ja oczywiście na sen :).

Za oknem pojawia się prawdziwa jesień. Dzień jest coraz krótszy. Robi się zimniej i tak jakoś smutno :(. Jednak spadające liście z drzew mają swój urok. Uwielbiam taki widok<3 . A Wy?

Jeżeli biegacie wieczorową porą to zadbajcie o to, żebyście byli widoczni. Kilka dni temu widziałam Panią, która biegała bez żadnego odblasku przy Odrze ( gdzie praktycznie nie ma oświetlenia ) około godziny 21. W telewizji bardzo dużo mówi się na ten temat no ale jak widać niektórzy nie zdają sobie sprawy co może się stać. 

Także Kochane jeżeli biegacie wieczorami same zadbajcie o ten szczegół. Proszę Was. A najlepiej nie biegacie same 🙂 Wyciągnijcie swoich Mężów/ Chłopaków czy Przyjaciół. W grupie zawsze raźniej:).

Jutro czeka Nas bardzo ciężki trening. Został ułożony na poniedziałek, ponieważ zależało mi na tym żebyście były wypoczęte, pełne sił. Jeżeli poczujecie jutro, że jesteście jeszcze za słabe na taki wysiłek, zróbcie tyle ile możecie. Zobaczycie, że za tydzień uda Wam się zrobić więcej:). Nie zrażajcie się od razu po zobaczeniu playlisty! Musimy stawiać sobie coraz większe cele, ponieważ zmierzamy na sam szczyt a czas Nam ucieka.

Wiecie, że zostały Nam jeszcze 52 dni! I zacznie się świąteczny szał. Nie wiem jak Wy ale ja naprawdę nie mogę się już doczekać!:)

Mamy o co walczyć! Mam nadzieję, że się nie poddacie! 

jesien

Jestem pełna podziwu dla Pań, które tak zaangażowały się w wydarzenie:). Jesteście mega silnymi Kobietami! I z takim podejściem osiągniecie to czego pragniecie! <3

A Wam jak minął dzisiejszy dzień? Spędziłyście go w gronie rodziny? Wytrzymałyście bez ćwiczeń czy wykonałyście krótki trening?

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem Faza II

Relacja z dnia 1 —> Dzień I

Relacja z dnia 2 —> Dzień II

Relacja z dnia 3 –> Dzień III

Pozdrawiam,