Na początku muszę Wam się pochwalić! Mój blog przeszedł kolejną nominację w konkursie Blog Roku i 27 lutego będę w Warszawie na gali. Nawet nie wiece jak bardzo się cieszę! W końcu Tips For Women istnieje od połowy sierpnia a już osiągnie łam taki sukces! Chciałam Wam wszystkim podziękować:). To dzięki Wam udało mi się zajść tak daleko.

No to pora wrócić do dzisiejszego treningu:).

Przyznaję się, że miałam zabrać się za ćwiczenia po ogłoszeniu wyników ale ze szczęścia po prostu tak się nabiegałam po mieszkaniu, że się zmęczyłam i zrobił tylko ramiona i brzuch. Mam nadzieję, że rozumiecie 😀

Plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Aby urozmaicić Wam trening, postanowiłam wprowadzić nową rozgrzewkę. 10 minut z Gabrysią powinno dokładnie rozgrzać Wasze ciało. Jestem ciekawa czy jesteście zadowolone?

Trening biustu z Mel B jest już wszystkim znany. Musze przyznać, że nie znalazłam jeszcze w internecie tak przyjemnego zestawu na klatkę piersiową.

Jeżeli chodzi o ćwiczenia na ramiona z lekkim ciężarem poprowadzone przez Fitappy również kiedyś pojawiły się już w moich wydarzeniach. Mimo tego, że ta Pani troszkę mnie drażni, to trening jest naprawdę dobry! 🙂

Nie mogłam Wam darować spalania. Trening interwałowy z wykorzystaniem skakanki, poprowadzony przez Fitness Blnder potrafi zmęczyć! ;).

Na koniec przygotowała dla Was trening ABS ze śmiesznym ludkiem. Bardzo mi się podbają te filmiki, ponieważ dzięki nim wiem, kiedy jaki mięsień pracuje.

Co powiedzie na rozciąganie z Panem w leginsach? Podobało Wam się? 😀 Mi tak! W ogóle ten Pan jest świetny! Pierwszy raz jak włączyłam jego ćwiczenia, to przez 5 minut śmiałam się z scenerii 😀 . Ale teraz, to w ogóle mi nie przeszkadza!

Moje Drogie!

Jak poszedł Wam dzisiejszy zestaw? Pamiętajcie, że to był najtrudniejszy plan, który przygotowałam dla Was w tym wydarzeniu. Jeżeli sobie z nim poradziłyście, to możecie być z siebie dumne! Czekam na Wasze komentarze! Nie bójcie się pisać. Wiem, że wielu z Was codzienna relacja bardzo motywuje.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: ” Zrób coś dla siebie ” – Plan treningowy

Relacja z dnia 1: Dzień 1