Za Nami kolejny dzień treningowy. Od jutra zaczynamy powtarzać wszystkie playlisty od początku. Będziecie miały okazję sprawdzić czy w tym tygodniu poradzicie sobie lepiej z ćwiczeniami, które w tej fazie sprawiały Wam dużo trudności. Mam nadzieję, że brak słońca nie wypływa negatywnie na Waszą motywację a wręcz odwrotnie :). W końcu wiosna coraz bliżej! 🙂 Kiedy mamy szykować swoje ciałka jak nie teraz? 🙂

Dzisiaj obowiązywał —> 

Ćwiczenia skupiały się przede wszystkim na klatce piersiowej, plechach, udach, spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Podczas rozgrzewki jak i również rozciągania towarzyszyła Nam Jillian ze swoją wspaniałą grupą.

Wczoraj trenowałyśmy ramiona z Mel B a tym razem w playliście pojawił się trening klatki piersiowej oraz pleców. No i były przez wielu z Was znienawidzone pompeczki! 🙂 Ale naprawdę w niewielkiej ilości.

Trening ud dla początkujących podczas którego motywowała Nas Natalia Gacka jest naprawdę świetny! Wiem, że niektóre z Was uważają go za bardzo nudnego. Jednak radzę Wam myśleć o efektach jak czekają na Was i nie omijać go:).’

Nadeszła pora na spalanie. Pierwszy raz skorzystałyśmy z treningu XHIT Daily ” Cardio Jump Training Day Workout “. Zmęczyłyście się? Mam nadzieję, ze tak! Bo w końcu o to mi chodziło! 🙂 Na koniec przygotowałam dla Was kolejny trening cardio z Fitness Blender.

Dzisiaj wybrałam się na krótkie bieganie po zlodowaciałych chodnikach 🙂 Krótki dystans, bo było strasznie ślisko i na dodatek nie zabrałam rękawiczek i chusteczek 🙂 Ale zrobiłam dla Was kilka zdjęć :). Jak na razie stopuję z bieganiem. Straciłam głos na chwilę, lekko zmarzłam mimo swojego grubego ubioru. Jeszcze niestety muszę się kurować:(. 

IMAG0631

IMAG0634

Jak Wam się podobał dzisiejszy trening? Poradziłyście sobie z Nim? Myślicie, że poradzicie sobie z jutrzejszą playlistą lepiej niż tydzień temu? Panie, które biorą udział w wydarzeniu biegowym trenowały dzisiaj na oblodzonych chodnikach?:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne linki:

1) Playlisty —> Plan treningowy obowiązujący w fazie II

2) Podsumowanie 1 — >Dzień 1

3) Podsumowanie 2 —>Dzień 2

4) Podsumowanie 3 —>Dzień 3

5) Podsumowanie 4 —> Dzień 4

6) Podsumowanie 5 —>Dzień 5

7) Podsumowanie 6 —>Dzień 6