Dzisiejszy zestaw treningowy dla niektórych z Was mógł być zaskoczeniem. Już w II fazie postanowiłam wprowadzić jeden trening ZUZKI tygodniowe. Dla niektórych z Was imię ZUZKA wywołuje paniczny strach przed jej ćwiczeniami. Starał się na dzień dzisiejszy wybrać krótki, intensywny trening tej Pani, które pokaże Wam jak to wygląda.

Dlaczego chciałam żebyście się z Nim zmierzyły?

Zależało mi na tym, żebyście sprawdziły swoje możliwości, przynajmniej spróbowały tych ćwiczeń i wykonały je w swoim tempie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że treningi ZUZKI nie należą do najłatwiejszych. Dlatego osoby, które wykonały czy podęły wyzwanie i spróbowały mogą czuć się wyjątkowe a przede wszystkim silne! Jeżeli Wasza kondycja pozwoliła Wam na wykonanie treningu ABS w swoim tempie lub w razem z ZUZKĄ  to z całego serca gratuluję Wam! Wasza sprawność fizyczna jest naprawdę bardzo dobra. Jeżeli nie spróbowałaś podjąć wali z ZUZKĄ nie przejmuj się! Podejmiesz ją za tydzień albo po protu jak będziesz gotowa:)

Na dzień dzisiejszy przewidziany był –> 

Drugi raz miałyście do czynienia z rozgrzewką Jillian. Jak Wam poszło? 🙂 

Trening ramion, klatki piersiowej, tiffoczki, cardio zy rozciąganie z Mel B nie są żadną nowością. Na tym etapie nie  powinniście mieć problemu z wykonaniem tych ćwiczeń. Oczywiście ma na myśli precyzje wykonywanych poleceń, ich dokładność.

Jutro rozpoczynamy powtarzać treningi. To będzie idealny moment, żeby sprawdzić czy ćwiczenia pójdą Wam lepiej niż w zeszłym tygodniu:).

A Wam dzisiejszy trening przypadł do gustu?;)

Jedyną rzeczą, jaka stoi pomiędzy Tobą a Twoim marzeniem jest wola spróbowania i przekonanie, że jest ono możliwe do zrealizowania.”

Joel Brown

Pamiętajcie, że sukces jest coraz bliżej. 🙂

Wydarzenie:

Relacja z dnia 1 —>

Relacja z dnia 2 —> Dzień II

Relacja z dnia 3 –>

Relacja z dnia 4 —> Dzień IV

Relacja z dnia 5 —> Dzień V

Relacja z dnia 6 –> Dzień VI

Pozdrawiam,

Juliya