Kochane, koniec tego dobrego! Od jutra znowu ćwiczymy a od czwartku wracam do Was i  będę z Wami ćwiczyła już wszystkie treningi:) .W końcu zostało Nam naprawdę niewiele czasu do zakończenia wydarzenia :). Jednak mam dla Was dobrą wiadomość. Około 5 lutego rusza ” zapisy ” na nowe wydarzenie :).

Jak wyglądał mój reset?

Chyba nie mogę dzisiejszego dnia nazwać odpoczynkiem. Sprzątanie, gotowanie, prasowanie, nauka itp. Cały dzień na wielkich obrotach :). Dopiero usiadłam. Ciepły kocyk, kubek gorącej herbaty i można odpoczywać! ;).Pogoda na pewno nie sprzyja Naszemu samopoczuciu dlatego planuję dzisiaj wypić gorącą czekoladę! Wam również polecam ;). Po 20 zaczynam swój drugi trening z moim Facetem . Wczorajszy trwał tylko około 25 minut ale był naprawdę wymagający :). Trening w towarzystwie to jest coś ! 😀 Jeszcze mogłam porządzić bo w końcu to ja układałam Nasz plan treningowy. Czasami musiałam troszkę oszukać bo opadałam z siła ale nie mogłam się poddać przecież! Spróbujcie namówić swoich Mężczyzn na przynajmniej jeden taki krótki, wspólny trening. Jak coś , to mogę się z Wami podzielić planem ;D. Mój Partner dzisiaj sam dopominał się o ćwiczenia! A tak ciężko mi było go w nie wciągnąć.

Znalazłam bardzo fajne rozciąganie, może któraś z Was będzie miała ochotę jeszcze dzisiaj je wypróbować ? A już niedługo pojawią si filmiki z rozciąganiem do szpagatu ;). Dajcie znać co sądzicie o tej Pani, Ostrzegam, że filmik jest raczej dla osób, które lubią również jogę. 

Jestem ciekawa jak minął Wasz reset? Czy odpoczęłyście na tyle, żeby jutro ruszyć ze zdwojoną siłą i tę fazę zakończyć z cudownymi wynikami ? Mam nadzieję, że tak! 😉 Dajcie znać czy udało Wam się namówić swoich Partnerów na jeden, krótki, wspólny trening:). Jeżeli tak, to dajcie im wycisk!!!:) 

Ps: Jeżeli lubicie pooglądać motywujące obrazki, to zapraszam do obserwowania:

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty: 1) Playlisty —> Plan treningowy obowiązujący w fazie II

2) Podsumowanie 1 — >Dzień 1

3) Podsumowanie 2 —>Dzień 2

4) Podsumowanie 3 —>Dzień 3

5) Podsumowanie 4 —> Dzień 4

6) Podsumowanie 5 —>Dzień 5

7) Podsumowanie 6 —>Dzień 6

8) Podsumowanie 7 —> Dzień 7

9) Podsumowanie 8 —> Dzień 8

10) Podsumowanie 9 —> Dzień 9

11) Podsumowanie 10 —> Dzień 10