Zdajecie sobie sprawę, że za Nami dokładnie połowa Naszego wydarzenia! Jesteście wspaniałe! Zostało Nam tylko 35 dni i rozpocznie się szał świątecznych zakupów. Nie mogę się już doczekać. A Wy? 🙂

Dzisiaj przewidziany był —>

Do nowości na pewno należała rozgrzewka z Tiffany. Jestem ciekawa co o niej sądzicie? Podobała Wam się? Ja osobiście mam neutralne podejście do Niej. Nawet szybko mija te 12 minut :).

Pośladki z Mel B – wszystkie uwielbiamy ten trening. Ale od pewnego czasu bardzo dużą konkurencją stał się Pan w pośladkach. Wydaje mi się, że moja pupa już nie reaguje tak na trening Mel B jak na ćwiczenia Pana w leginsach. Też tak macie?

Tabata- pojawiła się w poprzedniej fazie. Jestem ciekawa czy osoby, które ją wcześniej zamieniały na inny trening, tym razem podjęły wyzwanie i spróbowały.

ABS z Tiffany – jak dla mnie super! Moje mięśnie bardzo dobrze pracują podczas tego treningu. U Was powinno być tak samo ale pod warunkiem, że odpowiednio napinacie mięśnie.

Rozciąganie z  Mel B- znamy już na pamieć ale nie ma takiego drugiego :).

Jeżeli chodzi o dodatkowe wyzwanie to jak sobie radzicie? Mam nadzieję, że przykładacie się do nich tak jak do treningów 🙂

 Melanie+Brown+looks+ready+workout+heads+out+UtRs8KnU6bsl

Mam nadzieję, że szybko powrócę do całkowitego zdrowia. Jeżeli znacie jakieś domowe przepisy na przeziębienie to piszcie w komentarzach. Muszę wyzdrowieć!

Kochane!

Są tutaj osoby, które ćwiczą od początku wydarzenia? I nie zamierzają się za wszelką cenę poddać?:) Naprawdę zostało Nam niewiele czasu. Dajmy z siebie 200% i już w grudniu cieszmy się lepszą sylwetką!:) Nie mogę się doczekać podsumowania całkowitego tego wydarzenia 🙂

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza III

Relacja z dnia I —> Dzień I

Relacja z dnia II —> Dzień II

Relacja z dnia III —> Dzień III

Relacja z dnia IV  –>  Dzień IV

Relacja z dnia V i VI —> Dzień V i VI

Pozdrawiam,

Juliya