Dzisiaj od samego rana pogoda zachęcała do biegania. Postawiłam zostawić wszystko, co miałam zrobić i pobiec przed siebie. Założyłam buty do biegania i muszę Wam powiedzieć, że tego potrzebowałam! Tęskniłam za tym <3. Mam nadzieję, że wieczorem nie będą bolały mnie zatoki itp. W końcu ile można się z tym męczyć? 

Wracając do dzisiejszych ćwiczeń. Plan treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Dzisiejsze ćwiczenia skupiały się na modelowaniu klatki piersiowej, pleców, pośladków oraz ud. Nie zabrakło również spalania. Wszystkie ćwiczenia są już Wam znane z poprzedniego tygodnia, Jestem ciekawa, czy poradziłyście sobie z nimi lepiej niż 7 dni temu?

Trening klatki piersiowej i pompowanie pośladków z Mel B, to sama przyjemność. Jak dla mnie są to najbardziej relaksujące treningi na świecie ( oczywiście nie porównuję tutaj jogi czy rozciągania ).

Ćwiczenia na uda wyglądają lekko ale tak naprawdę pracują tam również np: mięśnie nóg, pośladków. Nie są to najłatwiejsze zestawy.

Jeżeli chodzi o spalanie, to cardio z Be Fit oraz Kickbo z Fitness Bledner są bardzo wymagające. Jeżeli wykonujecie je poprawnie i w odpowiednim tempie, to Wasze koszulki powinny być mokre ;). Myślę, że  są to naprawdę dobre zestawy spalające tkankę tłuszczową.

Tak wyglądał Nasz dzisiejszy zestaw. Wydaje mi się, że było zdecydowanie lżej niż wczoraj. A Wy jak uważacie? Czekam na Wasze komentarze. Nie bójcie się komentować 🙂 Wasze opinie zachęcają innych do aktywności fizycznej a mi ułatwiają układanie kolejnych wydarzeń.

PS: Nie wiem czy wiecie ale 12 lutego ( środa ) kończymy Nasze wydarzenie. Wszystko zależy od Was czy chcecie, żeby nowe ruszyło 13 lutego czy może 17 lutego?Ja się dostosuję i przygotuję plany w odpowiednim terminie. Tylko muszę wcześniej wiedzieć na kiedy ;). Bo ułożenie treningów w odpowiedniej kolejność troszkę czasu zajmuje.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Plan treningowy obowiązujący w tym wydarzeniu —>III faza wydarzenia

Relacja z dnia pierwszego —> Dzień 1

Relacja z dnia drugiego —> Dzień 2

Relacja z dnia trzeciego —>Dzień 3

Relacja z dnia czwartego —> Dzień 4

Relacja z dnia piątego —> Dzień 5

Relacja z dnia szóstego —> Dzień 6

Relacja z dnia siódmego —> Dzień 7

Relacja z dnia ósmego —> Dzień 8

Relacja z dnia dziewiątego –> Dzień 9