Wykonałyście kolejny trening! Przed Nami zostały tylko dwa dni tej fazy. Ponad połowa wydarzenia już za Nami! Ten czas naprawdę szybko mija. A przed Nami jeszcze ciężkie 31 dni pracy! Dacie radę? 

Dzisiaj obowiązywał —> 

Chciałam Was zapytać czy rozgrzewka z Mel B nie znudziła Wam się jeszcze? Jutro zabieram się za układanie nowej fazy, dlatego musicie szczerze odpowiedzieć mi na kilka pytań :).

Trening na biust uważam, że powinien z Nami zostać. Nie wiem jak ja jest Wasz opinia:) Uważam, że właśnie dzięki tym ćwiczeniom większość z Nas  nie traci cm. z biustu.

10 minutowy trening z Fitness Blender na pośladki i nogi – chciałabym w następnej fazie dodać troszkę więcej treningów Fitness Blender. Co o tym sądzicie? Ogólnie zastanawiałam się czy macie w domu jakąś skakankę, sznurek albo coś co można wykorzystać do skakania? Dzięki temu mogłybyśmy zrzucić zbędne cm. z brzuszka. Czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach 🙂

Trening całego ciała z Mel – uważam, że jest dla Nas za łatwy. Nie usunie zbędnej tkani z Naszego ciała w ciągu 31 dni. Czy uważacie, ze powinien zostać w następnej fazie?

Trening ABS z Panem w leginsach – jak dla mnie ten Facet ma cudowne ćwiczenia. Zamierzam dołączyć do następnej fazy jego inne treningi. Co Wy na to?

Kochane chciałabym aby jak najwięcej osób odpowiedziało w komentarza czy dałybyście radę załatwić skakankę albo jakiś sznurek, kabel do następnej fazy?

Tak samo jeżeli chodzi o treningi.

Wczoraj ustaliłyśmy w sumie, że jeden dzień spalamy na drugi dzień modelujemy i dokładamy krótkie ale intensywne spalanie.

Bardzo zależy mi na skakankach dlatego, że można spalić ogromną ilość tłuszczu.

Czekam na Wasze odpowiedzi. Oby było ich jak najwięcej 🙂 

mel b

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza III

Relacja z dnia I —> Dzień I

Relacja z dnia II —> Dzień II

Relacja z dnia III —> Dzień III

Relacja z dnia IV  –>  Dzień IV

Relacja z dnia V i VI —> Dzień V i VI

Relacja z dnia VII —> Dzień VII

Relacja z dnia VIII—> Dzień VIII

Relacja z dnia IX —> Dzień IX

Relacja z dnia X —> Dzień X

Pozdrawiam,

Juliya