Do końca wydarzenia został tylko jeden dzień. Już jutro przed Nami ostatni trening. Swoje efekty po 6 tygodniach ćwiczeń możecie mi wysyłać w wiadomości prywatnej na FB bądź na adres email [email protected] . Pamiętajcie, że najważniejsze są zmiany, które zaszły w Waszym życiu. Dopiero później liczy się efekt wizualny:). Bardzo się cieszę, że takie wiele osób zaangażowało się w treningi i nie opuściło ani jednego. Jestem z Was dumna! I Wy również powinniście być! Jestem pewna, że osoby, które połączyły ćwiczenia z racjonalnym odżywianiem, zobaczą zmiany w wyglądzie swojego ciała. 

Zestaw ćwiczeń, który dzisiaj obowiązywał:

Wersja do osób korzystających z telefonu —> 

Ćwiczenia skupiały się na modelowaniu pośladków, biustu, pleców talii oraz spalaniu tkanki tłuszczowej. 

Bardzo podoba mi się ta playlista. Uwielbiam trening pupy z XHIT Daily. Zestaw Mel B na biust i plecy również jest świetny! Jeżeli chodzi o modelowanie talii, to nie przepadam za tą brunetką ale ćwiczenia są naprawdę dobre:). 10-Minute Booty-Burning Workout  to jest dopiero moc! Mam nadzieję, że poradziłyście sobie zdecydowanie lepiej niż tydzień temu, bo z tego co pamiętam, to wiele z Was miało problem z tym zestawem. Nie mogło zabraknąć również treningu na spalanie tkanki tłuszczowej z Rebacą. Dzisiejszy plan treningowy nie należał do najtrudniejszych.

Jak Wam się podobał zestaw? Jesteście przygotowane do nowego wydarzenia ? Widzicie efekty Naszych 6 tygodni ciężkich treningów? Która z Was kupuje mniejszą bieliznę na walentynki?:) Pochwalcie się!:) Czekam na Wasze komentarze!:) 

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Plan treningowy obowiązujący w tym wydarzeniu —>III faza wydarzenia

Relacja z dnia pierwszego —> Dzień 1

Relacja z dnia drugiego —> Dzień 2

Relacja z dnia trzeciego —>Dzień 3

Relacja z dnia czwartego —> Dzień 4

Relacja z dnia piątego —> Dzień 5

Relacja z dnia szóstego —> Dzień 6

Relacja z dnia siódmego —> Dzień 7

Relacja z dnia ósmego —> Dzień 8

Relacja z dnia dziewiątego –> Dzień 9

Relacja z dnia dziesiątego —> Dzień 10

Relacja z dnia jedenastego —> Dzień 11