Za Nami kolejny dzień Naszego wspaniałego wydarzenia:). Do końca zostały tylko 23 dni! 🙂 Czas naprawdę bardzo szybko ” płynie”. Już niedługo kończymy 🙁 Ale mam nadzieję, że dołączycie w styczniu do nowego wydarzenia:)

Dzisiaj obowiązywał —> 

Tym razem podczas rozgrzewki towarzyszyła Nam Mel B i jej wspaniała grupa :D.

Trening ramion z Fitness Blnder jest już Nam znany. Jest on zdecydowanie trudniejszy od treningu Mel B na tą partie ciała.

W III Fazie nir było treningów z XHIT Daily. Jednak tym razem postanowiłam włączyć kilka zestawów. Wiem, że są tutaj osoby, które lubią ćwiczyć z Rebeką :).

Moim zdaniem odpowiednie treningi, dostosowane do Naszego poziomu ma Fitness Blender. Mimo wycisku są bardzo przyjemne:). Też tak sądzicie? Dzisiejszy 30 minutowy trening skupiony był na mięśniach pośladków, nogach i ABS.

ABS z dziwnym ludkiem- jak dla mnie bardzo fajny trening. Zamieniłam go na level II i myślałam, że pod koniec umrę. W ostatniej fazie wszyscy będziemy robili trudniejsze zestawy:).

Na koniec ćwiczenia rozluźniające z Mel.

Jeżeli chodzi o dodatkowe wyzwanie to pompki i plank ciągle robię 🙂

Kochane!

Czy od początku tego wydarzenia widzicie już jakieś większe zmiany zachodzące w swoim ciele albo psychice. Czy poprawiła się Wasza kondycja, zmieniłyście swoje poglądy na temat sportu?  A przede wszystkim czy aktywność fizyczna sprawia Wam przyjemność czy nadal jest taką jakby karą?

Pamiętajcie, że ja za Was treningu nie wykonam ani nikt inny tego nie zrobi. W Naszej grupie możecie liczyć na słowa motywacyjne ale to wszystko. Bo i tak zrobicie tak jak będziecie chciały.

Od istnienia Tips na FB miałam już kilka wydarzeń. I powiem Wam szczerze, że nigdy nie trafiłam na tak zgraną grupę! 🙂 Mimo tego, że ciężko tutaj trenujemy, to i tak znajdujemy czas na jakieś żarty czy opowieści z życia:) Myślę, że to jest również bardzo motywujące!

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza IV

Relacja z dnia I—> Dzień I

Relacja z dnia II—-> Dzień II

Relacja z dnia III i IV—> Dzień III

Relacja z dnia V —> Dzień V

 

Pozdrawiam,

Juliya