Pokonałyśmy kolejny dzień wydarzenia. Już jutro pełne 50 dni! Czas naprawdę szybki “płynie”. Pamiętam jak rozpoczynałyśmy pierwszy dzień Naszego wydarzenia. Ile osób na początku ćwiczyło. Teraz została Nas naprawdę mała grupka. Ale nie jest ważna ilość, tylko jakość. I właśnie Wy jesteście tego największym przykładem!

Dzisiaj obowiązywał —> 

Cały plan treningowy fazy IV rozpoczęłyśmy od początku.

Z tym planem treningowym zmierzyłyśmy się po raz pierwszy dokładnie 7 dni temu :). Dzisiaj miałyśmy okazję sprawdzić czy od tamtej pory poprawiła się Nasza kondycja:)

W planie treningowym znajdowała się rozgrzewka Jillian.

Później 8 minutowy trening pośladków z dziwnym ludkiem .Czy nadal podoba Wam się ten trening? 🙂 Wydaje mi się, że podczas jego wykonywania bardzo szybko mija czas ( ale to tylko moje spostrzeżenie ) . A jak to jest u Was?

I tutaj znowu nadeszła  pora na zmierzenie się z 45 minutowym treningiem Fitness Blender. Z tego co pamiętam, to tydzień temu dla wielu z Was były to dość trudne ćwiczenia do wykonania. Jak było dzisiaj? Czy nadal ” łzy tłuszczu ” lały się strumieniami po Waszym ciele? 🙂 Jeżeli tak, to bardzo dobrze! O to właśnie chodzi w tej fazie! Tłuszczyk musi zniknąć! 🙂

Pod koniec 45 minutowego treningu jest rozciąganie, które jeszcze nie jest końcem planu treningowego.

Jeżeli Jillian rozgrzewała Nasze ciał, to również musiała uspokoić Nasz oddech:)

Jak Wam idą dodatkowe wydarzenia? Radzicie sobie? 🙂 W sumie już prawie się kończą, prawda? Muszę Wam przygotować teraz coś nowego! Może jakieś ćwiczenie na nogi?:)

1458685_626061164106167_924288886_n

Jak już wicie od 3 dni zmagam się z kontuzją. Wcześniej Wam o niej nie wspominałam, bo miałam nadzieję, że góra 2 dni i będzie koniec. Niestety tak nie jest. Dzisiaj już ból jest znacznie mniejszy. W zgięciu z tyłu kolana mam takie dwie ” kulki”. Najbardziej prawdopodobne jest uszkodzenie mięśnia/ścięgna dwugłowego uda . Prawdopodobnie stało się to podczas rozciągania :(. Jednak od wczoraj przykładam lód i jest coraz lepiej:).

Kochane!

Ćwiczcie dokładnie, starannie, powoli!:)

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza IV

Relacja z dnia I—> Dzień I

Relacja z dnia II—-> Dzień II

Relacja z dnia III i IV—> Dzień III

Relacja z dnia V —> Dzień V

Relacja z dnia VI —> Dzień VI

Relacja z dnia VII —->  Dzień VII

Pozdrawiam,

Juliya