Za Nami ostatni trening w tym tygodniu. Jeżeli już jesteście po, to macie zasłużony reset. Odpocznijcie bo w poniedziałek wracamy ze zdwojoną siłą! Pamiętajcie, że wszystkie treningi jutro odpadają. Jeżeli nie umiecie odpoczywać w taki sposób, to proponuję dobre rozciąganie lub jogę. Nie chcę jutro słyszeć, że któraś z Was poćwiczyła sobie pośladki czy brzuch. Jeżeli Nasze treningi mają przynosić efekty i zależy Wam na zdrowiu, to nie robimy tego.

Dzisiejszy zestaw treningowy wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Ćwiczenia skupiały się przede wszystkim na modelowaniu pośladków, ud oraz nóg. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spalanie, to nie należało one do najtrudniejszych.

Podczas rozgrzewki oraz rozciągania korzystałyśmy z propozycji Fitness Blender.

Jeżeli chodzi o pośladki, to przygotowałam dla Was zestaw składający się ze 100 przysiadów oraz trening Mel B na pupę. Uwielbiam ” pompować ” pośladki :). Czy Wy również tak macie?

Trening ud poprowadziła Blogilates. Nie przepadam za jej stylem bycia w filmikach, ale jej ćwiczenia są naprawdę dobre.

Cardio z ciężarkami to dopiero był wycisk! Zwiększyłam dzisiaj swoje obciążenie i poczułam zmęczenie. Uważam, że wszystkie treningi z dodatkowym ciężarem są najlepsze a przede wszystkim bardzo skuteczne.

Na koniec 8 minut spalania z XHIT Daily. Dziewczyna ma naprawdę fajne zestawy ale przeszkadza mi to, że dyszy bardziej niż a do tego ciągle coś mówi. Podczas jej treningów wyciszam sobie głos:).

No i tak wyglądał dzisiejszy trening.

Mam nadzieję, że sobie z Nim poradziłyście. Wierzę w każdą Was! Wiem, że jesteście silne i dacie radę wytrwać ze mną do końca. Od poniedziałku powtarzamy wszystko od początku. Będziecie miały okazję sprawdzić czy Wasza kondycja się poprawiła. Jak Wam podobał się dzisiejszy trening? Zaliczacie go do łatwych? Macie jakieś plany na reset?

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: ” Zrób coś dla siebie ” – Plan treningowy

Relacja z dnia 1: Dzień 1

Relacja z dnia 2: Dzień 2

Relacja z dnia 3: Dzień 3

Relacja z dnia 4: Dzień 4

Relacja z dnia 5: Dzień 5