Jak przygotowania do Świąt? Czy macie już prezenty dla swoich bliskich ? Ja jeszcze nie. Jedyną świąteczną rzeczą w moim mieszkaniu są powieszone bombki na ścianie i gwiazda betlejemska nad lusterkiem:). Wiem, że teraz wiele z Was nie ma czasu na uczestniczenie w  wydarzeniu na Facebooku. Rozumiem to 🙂 

Dzisiaj obwiązywał —> 

Myślę, że nie ma co się rozpisywać na temat tych ćwiczeń. Chciałam tylko zapytać czy widzicie jakiś postęp w wykonywaniu po raz drugi tych ćwiczeń? Jeżeli tak, to świetnie!

Już niedługo pojawi się podsumowanie 70 dni. Mam nadzieję, że tym razem więcej z Was prześle mi swoje podsumowania z tego wydarzenia. Bez Waszej pomocy nie uda mi się wszystkiego tak dokładnie opisać.

 Nowe wydarzenie zostanie stworzone po ukończeniu tego ale ruszy ono dopiero 6 stycznia. Jednak codziennie będę wrzucała na bloga taki plan treningowy i wszystkie chętne Panie będą mogły z niego korzystać. Nie chce żebyście miały tak długą przerwę. Osobiście zamierzam odpuścić treningi 24, 25,26 oraz 31,01.01:) Jednak nie zamierzam tworzyć wydarzenia, które będziemy ciągle przerywały. Dlatego ruszamy z wielkim powerem, z nową energią od 6 stycznia i walczymy dalej o swoją sylwetkę! 

Teraz ma do Was taką prośbę. Chciałabym niej więcej zobaczyć ile osób przetrwało razem ze mną do dzisiejszego dnia. Byłoby mi miło, gdybyście zostawiły komentarz jeżeli nadal ze mną trenujecie:)

Nie wiem czy pamiętacie ale razem z   stworzyłyśmy dla Was konkurs. Do wygrania są ciężarki. Także wszystkie chętne osoby mogą jeszcze wziąć w nim udział. Przypominam również o zbiórce żywności, którą wspólnie ze swoimi czytelnikami organizujemy. Do tej pory zgłosiło się naprawdę mało osób, które chciałyby dołączyć do Nas i pomóc Nam przygotować Świąteczną Paczkę dla potrzebującej rodziny:). Pamiętajcie, że dobro powraca. Wystarczy zrobić tak niewiele, żeby uszcześliwić kogoś w Święta. Jeżeli chcielibyście pomóc, to proszę o wiadomość na priv.

Wydarzenie —> Faza V

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 i 3 —> Dzień 2 i 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5  —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —>Dzień 6

Relacja z dnia 7 —> Dzień 7

Relacja z dnia 8 —-> Dzień 8

Pozdrawiam,

Juliya