Ale ten czas szybko leci. Już jutro będziemy powtarzały trening z pierwszego dnia. Potraktujmy to jako sprawdzian własnej kondycji 🙂 Mam nadzieję, że  ćwiczenia wykonacie z większa łatwością niż wtedy:).

Za Nami dokładnie połowa fazy 1. Ten czas naprawdę bardzo szybko leci:) Ale to dobrze!

Dzisiaj dostałam od pewnej osoby wiadomość. Zostałam zapytana po co tworzę te wydarzenia jak widać , że 80 % osób nie ćwiczy. Jak już mówiłam mogę je tworzyć dla 1, 2 czy 10 osób. Dla mnie liczy się jakość a nie ilość. Wydarzenia będą powstawały nawet dla 1 chętnej osoby! To w sumie na tyle 🙂

Teraz kilka słów dla Wszystkich Pań, które się nie poddały i ćwiczą:

Chciałabym żebyście były z siebie dumne! Należcie do mniejsze grupy, która chce zmienić coś w swoim życiu a przede wszystkim nie podaje się! Dla takich osób jak Wy aż się chcę tworzyć nowe posty, wydarzenia, odpisywać na wiadomości!<3

Wy tutaj jesteście najważniejsi a nie ja! To co tutaj robię jest z myślą o Was:)! I za każdą z Was trzymam kciuki!

Zdaję sobie sprawę, że czasami po ciężkim dniu pracy naprawdę ciężko jest znaleźć godzinkę na trening. Jednak naprawdę da się to zrobić! I mamy tutaj na forum wiele przykładów 🙂

Także jak któregoś dnia stwierdzicie, że brakuje Wam czasu to pomyślcie sobie, że nie jesteście same. Jak innym się udało wygospodarować godzinkę tylko dla siebie to Wam też się uda! Ten czas jest tylko dla Was! Dla niektórych to jest 60 minut relaksu, odpoczynku od codzienności a dla drugich coś strasznego. Nie traktujecie ćwiczeń jako karę bo z takim podejściem efektów nie będzie.

TRENING MA BYĆ DLA WAS PRZYJEMNOŚCIĄ. MACIE PODCZAS TRENINGU NIE NAWIEDZIĆ WSZYSTKICH TRENERÓW A PO TRENINGU ZNOWU ICH UWIELBIAĆ I TRYSKAĆ ENERGIĄ!:)

Wiem, że takie podejście nie pojawia się od razu. Ale przyznajcie się kto już jest na takim etapie?:) 

I znowu się rozpisałam:(

Na dzień dzisiejszy przewidziany był —> 

Dla wyjaśnienia od jutra ruszamy od początku z Planem treningowym I:)

Ćwiczenia jak zwykle rozpoczęły się od Mel B i jej rozgrzewki. W nowej fazie, która naprawdę zbliża się do Nas dużymi krokami urozmaicę Wam rozgrzewką i rozciąganie ( żebyście do 18.12 się nie zanudziły ;).

Trening klatki piersiowej jest dla mnie drugim ulubionym treningiem  zaraz po pompowaniu pośladków. Mimo tego, że moje pompki wyglądają dość komicznie staram się robić je w swoim tempie i mam nadzieję, że podczas wydarzenia nadejdzie taki moment, że dorównam Melce 🙂 A Wam jak idą pompki?

Trening ramion – staram się do niego bardzo przykładać. Zależy mi na wzmocnieniu rąk bo są strasznie słabiutkie. Pamiętam swój pierwszy raz z tym programem. Po 3 minutach odłożyłam butelki i wyłączyłam go. Nie mogłam ich utrzymać w rękach. Teraz wykonuję całość bez zatrzymania. Także widać jakiś postęp 🙂

Trening całego ciała – można opisać go trzema słowami. ” pot, wycisk, uśmiech “. Mimo tego, że Mel nieźle daje Nam w kość to i tak uwielbiam ten trening!:) Po 20 minutach czuję się ” wypompowana “.

Rozciąganie – mimo tego, że jest krótkie to naprawdę dobre. Po 6 minutach czułam się zrelaksowana na tyle, żeby podnieść się i pójść pod prysznic…

Ale dołożyłam sobie trening na piłce 🙂 Kocham ćwiczenia na tym sprzęcie. Wyglądają tak niepozornie a dają w kość 🙂

Jeżeli chodzi o picie wody. Nadal mam z nią problem. A jak jest u Was?

Mój dzisiejszy ekwipunek: 

DSC_0389 (2)

No i na mojej liście pojawiły się 2 dni grzeszenia:( Może któraś z Was mnie podbuduje i również pochwali się swoim grzeszkami?:)

Ale mam dla Was dobrą wiadomość. Jeszcze 63 dni i kończy się wydarzenie.

Ze względu szału zakupów Świątecznych, porządków, czasu spędzonego z rodziną nie będę tworzyła nowego wydarzenia. Jednak  mam nadzieję, że 2.01 dołączycie znowu do wydarzenia i będziemy wypalały grzeszki świąteczne:)

24.10 RUSZA FAZA II. MOŻE MACIE JAKIEŚ PROPOZYCJE, KTÓRE WEZMĘ POD UWAGĘ UKŁADAJĄC PLAN?

Czekam na Waszą relację z dnia dzisiejszego i na odpowiedzi w komentarzach.

Trzymam za Was wszystkie kciuki!

Wydarzenie —> Wydarzenie

Relacja z dnia 1 —> Dzień 1

Relacja z dnia 2 —> Dzień 2

Relacja z dnia 3 —> Dzień 3

Relacja z dnia 4 —> Dzień 4

Relacja z dnia 5 —> Dzień 5

Relacja z dnia 6 —> Dzień 6

Melanie_B_family_Angel_Iris

Na koniec zdjęcie Mel B ze swoją rodzinką 🙂

Pozdrawiam,

 

Juliya