Bardzo się cieszę, że coraz więcej kobiet chce dzielić się swoimi osiągnięciami. Pokazywać innym, że można obrócić soje życie o 180 stopni i pokochać zdrowy tryb życia. Chciałabym, żebyście poznały historię Angeliki, która przeszłą cudowną metamorfozę.

” Heej mam na imię Angelika mam 15 lat i Chciałabym podzielić się z Wami moją metamorfozą , może zmotywuje was to do działań!

Nie lubię ludzi , którzy mówią że wezmą się za siebie od jutra , od jutra i tak ciągle … , a siedzą z tyłkami w fotelu. Jeżeli chce się coś osiągnąć trzeba zacząć , od najmniejszego kroku. Pamiętaj , że po 1 treningu będziesz już dalej od tych co się lenią . Moja historia zaczęła się z Mel B oraz Ewą Chodakowską .

Z dnia na dzień , postanowiłam się wziąć za siebie . Chociaż nie było mi w cale łato , ponieważ od małego bardzo dużo jadłam . I słodkiego i normalnego jedzenia . Ale małymi kroczkami to wszystko się unormowało.

Nie jest mi łatwo , z tym że mam mase nauki ponieważ jestem w 3 kl gimnazjum … Staram się ćwiczyć conajmniej 5/6 razy w tygodniu + treningi w szkole ( lekcje wf ) . Dodatkowo przed szkołą , wstaje wcześniej i idę biegać .

Efekty są zadowalające , widzę jak moje ciało się zmienia i mam nadzieje , że dotrę do wyznaczonego celu! ale wszystko z czasem . Właśnie , trzeba być cierpliwym , a nie po 4 treningach ktoś myśli że będzie chudym. Wspieram ludzi , którzy chcą w ogóle spróbować , którzy mają dużo energii .

Robię większość ćwiczeń domowych , kocham ćwiczyć z Mel b ponieważ Tiffany bardzo motywuje!

Jeśli na pierwszym treningu po kilkunastu minutach nie będziesz mieć siły , nie można się poddawać tylko robić przerwy i mówić sobie ”dam radę! będę piękna ”

Każda dziewczyna jest piękna na swój sposób tylko trzeba to dostrzec . Ja nigdy sobie się nie podobałam … Mam ogólnie szerokie ramiona i ciężkie kości dlatego mam taką budowę ciała Miałam straszną nadwagę , która była ze mną od podstawówki, co mnie bardzo martwiło . Ale teraz już , jej się pozbyłam z czego nakłaniam wszystkie dziewczyny do ćwiczeń!

Rok temu patrząc na szczupłe dziewczyny mówiłam sobie , że nie schudnę , nie będę nigdy wyglądać jak one . Myliłam się!  Możesz mieć sylwetkę idealną! tylko trzeba tego chcieć i zacząć coś robić .

A co do diety .. oczywiście nie jem słodkiego , co było mi ciężko odstawić.  Nie jem bułek ani pieczywa ( autorka pewnie ma na myśli białe pieczywo ) , sosów , makaronów i takich podstawowych tuczących rzeczy. Jem mniej ale częściej! Piję 2 butelki dziennie wody , i oczywiście ćwiczę i ćwiczę!

Mam nadzieje , że jakoś was zachęciłam do działań . A ja za jakiś czas uzyskam swoje wymarzone ciało!

Pozdrawiam Angelika ”

Angelika jest bardzo młodą dziewczyną. Cieszę się, że zauważyła swój problem z nadwagą i zaczęła z nią walczyć. Na pewno teraz jest zdrową, pełną sił, motywacji, energii dziewczyną, która spełnia swoje marzenia i ma przed sobą całe życie. Angelika wykonałaś kawał świetnej roboty! Tak trzymaj! 🙂 Zostawcie dla Angeliki kilka motywujących słów :). Na pewno będzie jej bardzo miło je przeczytać. Jeżeli macie do niej jakieś pytania, wiecie co zrobić;).