O mały włos i nie byłoby tego wpisu. Na szczęście mam bardzo czujne czytelniczki, które same przypominają mi o tych ofertach. Czas bardzo szybko leci! Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Pora rozejrzeć się za prezentami i ciekawymi kreacjami dla siebie samej. Wydaje mi się, że wiele Pań Domu w święta wybiera eleganckie koszule. Dla Was jest ten post! Już od czwartku 10.12 w Lidlu znajdziecie ciekawe modele dla siebie i dla swoich partnerów. Naprawdę jest w czym wybierać i myślę, że każdy znajdzie krój dla siebie. Zobaczcie same.

W wersji damskiej mamy do wybory 3 rodzaje koszul nie wymagających prasowania. Jakoś nigdy mnie to nie przekonuje i tak zawsze takie koszule przez ściereczkę prasuję. 🙂  Każda koszula kosztuje 55 zł. Z pierwszego wzoru mamy do wyboru 4 kolory. Występują one w rozmiarach od 36 do 44.

lidl.pl
lidl.pl

Z drugiego wzoru do wyboru mamy również 4 kolory w rozmiarach 36-46. W tym zestawieniu znajduje się mój ideał. Białą koszula z czarnymi wstawkami, Prawda, że jest piękna? Zamierzacie na nią “polować”? 🙂

lidl.pl
lidl.pl

Ostatni model jako jedyny nie jest w 100% bawełniany. Do wyboru również mamy 4 kolory w rozmiarach od 36 do 46. Te dwie białe koszule też zapowiadają się całkiem, całkiem. Zobaczymy jak będą wyglądały “na żywo”.

lidl.pl
lidl.pl

Jeżeli chodzi o męskie modele, tutaj również mamy 3 wzory do wyboru, a każdy z nich występuje w 4 wersjach kolorystycznych. W gazetce wyglądają one naprawdę dobrze. Jestem ciekawa czy tak samo będą wyglądały “na żywo”. Oczywiście za sztukę zapłącimy tyle samo, co za damską koszulę – 55 zł.

lidl.pl
lidl.pl

Oprócz koszul w ofercie znajdziecie również:

  • eleganckie swetry męski – 39,99 zł
  • sukienki damskie – 39,99 zł
  • sweter z szenili – 49,99 zł
  • jegginsy – 34,99 zł
  • czapki – 24,99 zł
  • szale i kominy – 27,99 zł
  • kuferki na biżuterię – 69,90 zł
  • skrzynka na zegarki – 49,99 zł

Jak Wam się podobają modele? Upatrzyłyście sobie jakiś? Koniecznie dajcie znać, który z nich najbardziej Wam się spodobał. Mam nadzieję, że zachowa się dla mnie jakaś biała koszula, która poczeka, aż największy tłum przejdzie przez sklep jak burza. 🙂 Idealna byłaby biała z czarnymi wstawkami. Czy któraś z Was kupowała kiedyś męską koszulę w Lidlu? Jeżeli tak, koniecznie dajcie znać jak wypada męska rozmiarówka i przede wszystkim jak prezentują się na żywo męskie modele. Mam nadzieje, że jakość koszul będzie bardzo dobra! Jeżeli mieszkacie za granicą i u Was była już ta oferta, dajcie znać czy tak jest.. 🙂

Życzę Wam miłego dnia,

Juliya

**** POST W ŻADEN SPOSÓB NIE JEST SPONSOROWANY!!!