Na pewno zastanawiacie się teraz co jest tą jedną rzeczą, której większość kobiet nienawidzi. Oczywiście jest nią nieidealny manicure. Na samą myśl o obdartym, odpadającym płatami lakierze na paznokciach niejednej z nas uśmiech znika z twarzy. Na szczęście można pozbyć się tego problemu raz na zawsze niekoniecznie rezygnując z całkowitego malowania paznokci.

Jak tego dokonać? Oczywiście za pomocą manicure hybrydowego.

Idealne paznokcie przez 3 tygodnie, brak odprysków (pod warunkiem, że manicure został wykonany perfekcyjnie), a na dodatek całkowicie eliminujemy możliwość odciśnięcia się kołdry na naszych świeżo pomalowanych paznokciach, czego prawdopodobnie doznała każda z nas.

Na początek chciałabym obalić NAJWIĘKSZE MITY dotyczące manicure hybrydowego:

  • MIT PIERWSZY: Manicure hybrydowy niszczy paznokcie. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Wiecie co jest najczęstszym powodem zniszczeń po manicure hybrydowym? Jego usuwanie. Wiele kobiet zrywa lakier ze swoich paznokci. Tego ABSOLUTNIE nie można robić! Manicure hybrydowego nie usuwamy zębami,
  • MIT DRUGI: Żeby wykonać manicure hybrydowy trzeba udać się do kosmetyczki. Oczywiście, że tak nie jest. Musisz tylko wiedzieć jak odpowiednio zabrać się za przygotowanie swoich paznokci do wykonania takiego zabiegu i jakich błędów nie powinnaś popełniać. O tym wszystkim pisała kiedyś profesjonalna kosmetyczka. Wpis możecie przeczytać tutaj:
  • MIT TRZECI: Manicure hybrydowy jest bardzo drogi. Wizyta raz w miesiącu u kosmetyczki i wykonanie przez nią takiego manicure, to roczny koszt około 800 zł. Prawda jest taka, że nie każda kobieta może pozwolić sobie na taki wydatek. Dlatego można zainwestować w swój własny zestaw do manicure hybrydowego, którego koszt zaczyna się od 150 zł. Na jak długo wystarczy taki zestaw? Niektórym kobietom na rok, inne będą musiały w tym czasie dokupić nowe lakierki. Koszt rocznego samodzielnie wykonywanego manicure hybrydowego zaczyna się od 200 zł (co daje niecałe 17 zł w miesiącu). Myślę, że taka kwota jest jak najbardziej przystępna dla wszystkich kobiet.

Chciałam Wam dzisiaj pokazać dwa bardzo dobre zestawy do manicure hybrydowego. Myślę, że mój wpis może pomóc Wam rozwiać wątpliwości i pomoże Wam zakupić zestaw idealny dla Waszych potrzeb.

Zestaw I: 

Cena: 159 zł. Zawartość: – 5 lakierów hybrydowy NeoNail 3 ml – jedna butelka spokojnie wystarczy na dwa/trzy wykonania manicure. Czyli w cenie zestawu macie minimum 10 razy wykonany manicure hybrydowy. Lampa Led 9W* z instrukcją obsługi. Lakier Hybrydowy Hard Base 7,2 ml, Lakier Hybrydowy Hard Top 7,2 ml, Nail Cleaner 50 ml, Aceton UV Gel Polish Remover 50 ml, Polerka łódka 100/180 – fioletowa, Patyczki drewniane komplet 10 szt, Pilnik szary łódka 100/180 NeoNail, Tampon z waty celulozowej 12 warstw – 250 szt., Pyłek Arielle Effect – Classic.

ZESTAW SMART SET BASIC NEONAIL Z LAMPA 9W
ZESTAW SMART SET BASIC NEONAIL Z LAMPA 9W
ZESTAW SMART SET BASIC NEONAIL Z LAMPA 9W
ZESTAW SMART SET BASIC NEONAIL Z LAMPA 9W
ZESTAW SMART SET BASIC NEONAIL Z LAMPA 9W
ZESTAW SMART SET BASIC NEONAIL Z LAMPA 9W

Zestaw II: 

Cena 199 zł. Zawartość: – 5  lakierów hybrydowy NeoNail, lampa LED 24W/48W ECO, lakier Hybrydowy Hard Base 7,2 ml, lakier Hybrydowy Hard Top 7,2 ml, nail Cleaner 50 ml, aceton UV Gel Polish Remover 50 ml, polerka łódka 100/180 – szara, pilnik szary łódka, 1 x Tampon z waty celulozowej 12 warstw – 250 szt.

ZESTAW SMART SET PREMIUM NEONAIL Z LAMPA 24/48W + 5 LAKIERÓW
ZESTAW SMART SET PREMIUM NEONAIL Z LAMPA 24/48W + 5 LAKIERÓW
ZESTAW SMART SET PREMIUM NEONAIL Z LAMPA 24/48W + 5 LAKIERÓW
ZESTAW SMART SET PREMIUM NEONAIL Z LAMPA 24/48W + 5 LAKIERÓW
ZESTAW SMART SET PREMIUM NEONAIL Z LAMPA 24/48W + 5 LAKIERÓW
ZESTAW SMART SET PREMIUM NEONAIL Z LAMPA 24/48W + 5 LAKIERÓW

Czym różnią się od siebie te dwa zestawy?

  • kolorami lakierów, które znajdują się w zestawie,
  • zestaw pierwszy zawiera dodatkowo ozdobny pyłek,
  • różnią się lampą- w droższym zestawie jest lepsza lampa, co wcale nie oznacza, że w wersji podstawowej lampa jest zła. Też można na niej jak najbardziej wykonywać manicure hybrydowy. Trwa to tylko znacznie dłużej ze względu na mniejszą moc lampy,
  • różnią się ceną – droższa cena wynika z innej lampy w zestawie droższym,

Jak dbać o paznokcie na których wykonuje się manicure hybrydowy?

Przede wszystkim trzeba od czasu do czasu dać im odpocząć. Wtedy warto jest wykonać manicure japoński, który wzmocni je w naturalny sposób. Tak, taki manicure też możecie samodzielnie wykonać w domu i potrafi on dobudować nawet najbardziej zniszczone paznokcie, o czym pisałam TUTAJ ===> klik.

Mam nadzieję, że mój wpis pomógł Ci rozwiać wątpliwości dotyczące manicure hybrydowego. Naprawdę możesz samodzielnie wykonywać go we własnym domu i nie musisz wydawać na niego dużych kwot w ciągu roku. Ta odrobina luksusu należy się każdej kobiecie. Muszę Cię tylko ostrzec przed jedną rzeczą. Jeżeli zaczniesz wykonywać manicure hybrydowy, na pewno się od niego uzależnisz i za nic w życiu nie będziesz chciała wrócić do klasycznych lakierów.

PS: Zbliżające się Święta są idealnym pretekstem do nabycia takiego malutkiego zestawu. Kupując go teraz, korzystacie z DARMOWEJ DOSTAWY. Zestawy kupicie TUTAJ ===> 

Pozdrawiam,

Juliya