No dobra, nie oszukujmy się! Każda z nas marzy się jędrna pupa. Na szczęście bez względu na nasz wiek jesteśmy w stanie je wypracować. Wystarczy wyeliminować 5 nagminnie popełnianych błędów przez miliony kobiet na świecie, żeby stanąć przed lusterkiem i powiedzieć sobie “Tak, mam świetną pupę!Jestem z niej bardzo zadowolona”.

Za mało wody

O tym, ze nasz organizm składa się z 70% wody wszyscy wiemy. Niestety zapominamy mu ją dostarczać, co odbija się na wyglądzie naszej skóry, włosów, paznokci, a nawet zdrowiu! Jeżeli zależy Wam na ujędrnieniu Waszych pośladków, musicie pamiętać o odpowiedniej. dziennej dawce wody. Przyjmuje się, że na każde 30 kg masy ciała przypada 1 litr wody. Aby obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie na wodę możemy podzielić swoją wagę przez 30. Tym małym krokiem w bardzo dużym stopniu pozbędziecie się cellulitu z Waszych pośladków.

Jeżeli macie problem z regularnym piciem wody, koniecznie przeczytajcie ten wpis

Pokochaj wodę! 5 sposobów na regularne picie wody

Brak treningów z obciążeniem

Trening z obciążeniem nie jest dla facetów! Wbrew pozorom nie sprawi on, że Wasze ciało będzie wyglądało męsko. Dzięki ćwiczeniom z obciążeniem maksymalnie pobudzicie do pracy swoje mięśnie, a Wasze pośladki nabiorą niesamowitego wyglądu! Trenując nogi najczęściej trenujecie też pośladki. Największe efekty przyniesie podział treningów na: trening nóg i trening nóg z naciskiem na pośladki. Ciężko jest odizolować całkowicie pośladki, dlatego raz w tygodniu trenujcie nogi z pośladkami, a kolejnym razem skupcie się na samych nogach. Taka ilość w zupełności wystarczy.

Chętnych odsyłam do wpisu o najlepszych ćwiczeniach na pośladki

Bootybuilding – Trening na brazylijskie pośladki

 

Zła dieta

Jecie wszystko co popadnie? No to o pięknej pupie musicie zapomnieć. Dobrze zbilansowana dieta odpowiada aż za 70% efektów! Pora wyeliminować słodkości, a najlepiej ograniczyć ich spożycie do jednego razu w tygodniu. Dacie radę?

Zła pielęgnacja

Co powiecie na peeling, który wygładzi Waszą skórę, ujędrni ją, a dodatkowo pomoże Wam pozbyć się cellulitu? Taki działa peeling kawowy, który każdy z Was może przygotować we własnym domu. Pamiętajcie również o smarowaniu pośladków np. olejem kokosowym, który nawilży skórę od zewnątrz. Najlepszy przepis na peeling kawowy znajdziecie tutaj ==> klik.

Bak cierpliwości

Bardzo często za szybko oczkujecie rewelacyjnych efektów, co działa na Was demotywująco. Dajcie sobie czas. Jeżeli będziecie wytrwale stosowały się tych zasad to gwarantuję Wam, że Wasze pośladki w szybkim czasie zmienią się nie do poznania.

Jak same widzicie, wystarczy naprawdę niewiele zmienić w swoim życiu, żeby w końcu zobaczyć efekty. Nie mówię, że będzie łatwo. Ale na pewno każda z Was powinna spróbować. Zdrowy styl życia jeszcze nikomu nie zaszkodził. Jędrna pupa jest możliwa do wypracowania przez każdą z nas.

Dajcie znać czy byłybyście chętne na wspólne wydarzenie treningowe w którym skupimy się własnie na pośladkach.

Pozdrawiam,

Juliya