Jakiś czas temu, przeglądając zagraniczne fit blogi, trafiłam na wspaniałą metamorfozę. Historia tej Kobiety jest tak motywująca, że każda z Was powinna się z nią zapoznać. Przedstawiam Wam Kenne Shell – matkę, żonę i wspaniałą Kobietę. Mam nadzieję, że jej metamorfoza udowodni Wam, że warto walczyć. Kim jest Kenna Shell?

Przede wszystkim jest mamą 5 letniego Syna. Podczas ciąży nie ograniczała się. W tym czasie przytyła ponad 30 kg. Jej mąż jest profesjonalnym piłkarzem i bardzo często nie było go w domu. Kenna wynagradzała sobie to oglądając jego mecze w tv i podjadając chipsy. W maju 2009 r. po urodzeniu swojego syna, marzyła o tym, żeby poprawić swoją sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Postanowiła zacząć program PX90. Do zakupu płytek zachęciła ją Kobieta, która również była mamą i przeszła wspaniałą metamorfozę. Pierwszy dzień treningu był dla niej do do pokonania. Nie mogła podołać samej rozgrzewce. Jej kondycja była w fatalnym stanie, sylwetka również. Swoją walkę o lepsze ciało przerwała dość szybko, bo już w  lipcu. Jej rodzina w tym czasie przechodził bardzo ciężki okres.

http://2.bp.blogspot.com/-YHln-PxR_84/VNaGHZgoF3I/AAAAAAAAAyY/jPYRqux_GSM/s1600/28404825c6fa1253d64b161bea946460.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-YHln-PxR_84/VNaGHZgoF3I/AAAAAAAAAyY/jPYRqux_GSM/s1600/28404825c6fa1253d64b161bea946460.jpg

We wrześniu 2009 r. rozpoczęła od początku ćwiczyć oraz zdrowo się odżywiać. Jej metamorfoza kosztowała ją bardzo dużo pracy, wysiłku i potu. Jednak Ona zdawał sobie sprawę z tego, że nie będzie szczęśliwa dopóki nie poprawi swojej sylwetki. Marzyła o tym, żeby nosić mniejszy rozmiar ubrań, chciała zmienić swoje życie! Jeżeli chodzi o jej zestawy treningowe, to korzystała ze strony  :  P90X, Chalean Extreme, Insanity, Brazil Butt Lift Turbo Fire, Body Beast, Hip Hop Abs Les Mills Pump ( większość tych zestawów znajdziecie na naszym polskim chomiku ;)) To wszystko sprawiło, że udało jej się osiągnąć sukces! Jej głównym celem było uzyskanie wymarzonej sylwetki, której mogliby zazdrościć jej inni.

http://www.trimmedandtoned.com/wp-content/uploads/2012/11/KennaShellDiet.jpg
http://www.trimmedandtoned.com/wp-content/uploads/2012/11/KennaShellDiet.jpg

Myślę, że jej metamorfoza udowodniła Wam, że Kobieta, która urodziła dziecko, również może mieć wspaniałą sylwetkę. Jeżeli chcecie osiągnąć sukces, to każdej z Was to się uda. Jak Wam się podoba ta przemiana? Więcej zdjęć znajdziecie na:

Blog Kenny i źródło informacji ===> 

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya