Wiosna coraz bliżej! Pora przygotować się na treningi w parku, na świeżym powietrzu. Nie wiem jak Wy ale ja za tym bardzo tęsknie. Od poniedziałku w Lidlu pojawi się ciekawa oferta sportowa, która może pomóc Wam skompletować strój treningowy na chłodniejsze dni. Zobaczcie co tym razem będzie można kupić.

Zacznijmy od butów. Wiele dziewczyn, które codziennie mają do czynienia ze sportem bardzo chwalą sobie buty z Lidla. Ja osobiście nigdy ich nie miałam ale coraz częściej zastanawiam się nad zakupem. Cena jest bardzo atrakcyjna, opinie rewelacyjne. Chyba muszę się w końcu skusić. Jeżeli któraś z Was miała kiedyś buty do biegania z Lidla, dajcie proszę znać jak się sprawdzają.Jeżeli chodzi o odzież termiczną z Lidla muszę Wam powiedzieć, że jest naprawdę dobra. Mam kilka koszulek, dwie bluzy i kurtkę. Ze wszystkich tych rzeczy jestem zadowolona. Nie mam im nic do zarzucenia. Spełniają swoją role w 100%, są estetycznie wykonane i przede wszystkim nie krępują ruchów. Cena bluzki: 59 zł. cena kamizelki: 59 zł.

 

Ze spodniami sportowymi z Lidla bywa różnie. Niektóre są rewelacyjne, inne prześwitują i szybko się przecierają. Myślę, że te są znacznie lepiej wykonane od takich zwykłych i nawet jeżeli nie biegacie, na pewno nadadzą się też do innego rodzaju aktywności fizycznej.  Cena spodni: 59 zł. Cena kurtki: 79 zł.

Oprócz tego  w trakcie trwania tej oferty kupicie:

  • ciśnieniomierz naramienny w cenie 88 zł,
  • Wagę diagnostyczną z Bluetooth® 4.0 w cenie 88 zł,
  • kurtki termiczne dla dzieci (bardzo polecam, moja Lenka miała w tamtym roku i sprawdzała się cudownie) w cenie 59 zł, dla młodzieży w cenie 69 zł, dla dorosłych w cenie 79 zł.

Jak same pewnie zauważyłyście, oferta nie jest duża ale na pewno bardzo przydatna dla wielu z nas. Tanie ubrania o bardzo dobrej jakości. Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji ich przetestować, nie zwlekajcie! Myślę, że większość z Was będzie zadowolona.

Pozdrawiam,

Juliya

*POST NIE JEST SPONSOROWANY PRZEZ LIDLA!!!*