Lidl ostatnio zaskakuje i mam wrażenie, że nie tylko mnie. Ich wakacyjne oferty robią wrażenie. Nie chwaliłam się Wam ale w osttaniej ofercie, kilka dni po terminie, upolowałam beżową maxi z koronką na plecach. Jest niesamowita! Jeszcze nie miałam jej na sobie, czeka na specjalną okazję :D. Jeszcze nie wiem jaką. W najnowszej ofercie moje serce podbiajją szorty, ktore zaraz Wam pokażę. Wyglądaja  jak te z największych sieciówek, a ich cena jest bez porównania.

Tak jak obiecałam, zaczynamy od szortów! Do wyboru będzie 6 modeli. Ja prezentuję Wam 4 modele, które najbardziej mi się podobają. Niestety nie każdy model dostępny jest we wszystkich rozmiarach. Może uda mi się upolwać spodenki z naszywkami. Do białych conversów i luźnej bluski będa wyglądały świetnie.

szorty

Spódnice maxi, niby takie proste, a tak naprawdę robią wrażenie. Przede wszystkim można z nimi stworzyć bardzo ciekawe stylizacje. Ja jeszcze nie mam maxi spódnicy w szafie. Może po tej ofercie to się zmieni.

maxi spodnica

Ja już mam w swojej szafie haremki z Lidla i jestem  z nich zadowolona.  Tym razem na pewno je sobie odpuszczę. Ale tylko dlatego, że są identyczne jak te, które już kiedyś u nich kupiłam. Może Wy się na nie skusicie? 😉

haremki 2

W ofercie nie mogło zabraknąć również topów po 19,90 zł za sztukę. Oprócz tego, znajdziecie też coś dla swoich partnerów. Może uda Wam się wrócić ze sklepu z jakimś małym prezentem dla nich. Też im się czasami coś należy, prawda? 🙂

Wybieracie się w poniedziałek 28.07 do Lidla? Na co będziecie polowały? 🙂 Oczywiście pamiętajcie o tym, żeby nikt Was nie staranował. Ja na pewno wybiorę się tak koło południa. Zazwyczaj udaje mi się wtedy upolowac to, co chciałam. 

Ps: Wiem, że niektóre Lidle w innych krajach już wprowadziłye tę ofertę. Jeżeli mieszkacie w jednym z nich, koniecznie napiszcie co Waszym zdaniem wypada najlepiej jakościowo i co Wy kupiłyście.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya