Mam dla Was kolejną niesamowitą motywację. Mam nadzieję, ze po przeczytaniu tego wpisu odstawicie wszystkie wymówki na bok i zaczniecie dążyć do spełnienia swoich marzeń. Jedyną rzeczą , która stoi Wam na przeszkodzie są tylko chwile zwątpienia przez które bardzo często wykonujecie krok w tył.

Maria Kang ma 30 lat i 3 trójkę niesamowitych dzieci urodzonych w 2009, 2010 oraz 2011 roku. Wszystkie porody odbyły się drogą naturalną.  Od 2005 roku prowadzi bloga na którym znajdziemy wiele wskazówek, jej zdjęcia, motywację i ciekawe informacje. Oprócz tego wydała swoja książkę What’s your excuse?”, pracuje na swój rachunek, jest pomysłodawczynią wielu niesamowitych projektów np: strony internetowej  na której mamy z całego świata wspólnie się motywują i umawiają na treningi w parkach itp. Prowadzi również fundacje i jest trenerem personalnym. Nie zapominajmy również o tym, że ma trzech synów i męża, którym również poświęca swój czas. Jak każda z nas ma wiele obowiązków. Mimo tego dba o swoją sylwetkę i pokazuje wielu osobom, że mama też może być fit. Do aktywnego tryby życia przyczynił się lęk przed jeszcze większą nadwagą.

z14804975Q
źródło: .com

Podczas sesji zdjęciowej, którą możecie zobaczyć na zdjęciu, Maria wrzuciła selfie  na swój profil społecznościowy po to, żeby nikt nie miał wątpliwości, że nie poprawiono jej brzucha. Wiele Kobiet odebrało negatywnie podpis nad zdjęciem (obrazek wyżej) i wytykało Marii, że na pewno nie miała depresji poporodowej itp. Zarzucano jej również dobre geny dzięki którym udało jej się wrócić do formy, co jest całkowitą bzdurą! Wystarczy przejrzeć jej zdjęcia 2005 roku. Nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę nie mogę zrozumieć tych zawisłych komentarzy skierowanych do jej osoby. Nie wierzysz? Spróbuj! Przekonasz się, że możesz poprawić swoją sylwetkę.

Najczęściej trenuje od 30 do 60 minut dziennie . Ćwiczenia wykonuje zazwyczaj z samego rana bądź w nocy (kiedy śpią jej dzieci). Oprócz tego aktywnie spędza czas ze swoimi pociechami. Myślę, że wszystkie mamy wiedzą jaki maluchy mogą dać wycisk. Stara się bardzo zdrowo odżywiać. Uważa, że to właśnie jest klucz do sukcesu.

1551770_710298839001074_1382348261_n
źródło: .com

Przyznaje się do tego, że kiedyś miała zaburzenia odżywiania. Maria potwierdza, że na jej ciele są rozstępy, brzuch nie jest tak jędrny jak u nastolatki. Na wielu zdjęciach pokazuje swoje “wady”.

Wiele kobiet zarzuca jej to, że ma łatwiejsze życie od nich. Maria na swoim blogu odpowiada publicznie na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat i poznać szczegóły dzięki którym udało jej się osiągnąć taką formę, koniecznie zajrzyjcie na jej bloga ===>   (źródło informacji). Pamiętajcie, że sukces jest w Waszych rękach.

1146566_732995290064762_1293265042_n
źródło: .com

Podobny post o fit mamie ====>Caroline Berg Eriksen – Motywacja!

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya