Melanie Brown nazywana również Mel B. Na blogu znajdziesz wiele dziewczyn które ćwicząc z Mel B efekty treningów miały rewelacyjne.

Mel B efekty treningów. Mel B to wspaniała Kobieta, matka dwójki dzieci :). Była wokalistka Spice Girls. Znana również z prowadzenia programów fitness. Jej styl bycia oraz sposób w jaki prowadzi trening motywuje wiele Kobiet do zmiany własnego ciała.  Jej ćwiczenia są bardzo przyjemne. Mel B podczas treningu  „ tryska „ pozytywną energią. Jest doskonałym przykładem tego, że każda Kobieta po porodzie może doprowadzić swoje ciało do jeszcze lepszego stanu niż z przed ciąży 😉

Kiedy zaczynałam ćwiczyć uważałam, że 15 minutowy trening nic mi nie da i nie będzie widać efektów. Bardzo się myliłam. Od lutego ćwiczyłam codziennie pośladki z Mel B ( tylko tyle) to jest 10 minut dziennie 5 minut rozciąganie . Po 3 tygodniach zobaczyłam, że trening z Mel B efekty treningów daje rewelacyjne. Moja pupa stała się bardziej jędrna i uniosła się do góry. Dorzuciłam do tego ćwiczenia z Mel B ABS i Cardio:) Nie wyobrażałam sobie dnia bez tej Kobiety. Niestety przez jakiś czas miałam małe problemy z kolanami i nie mogłam ćwiczyć.

Teraz ćwiczę z Mel B prawie codziennie. I co miesiąc widzę efekty Jestem dumna ze swojego ciała a to wszystko dzięki Niej!

Myślę, że każda Kobieta, która przynajmniej raz spróbowała treningu Mel B uzależnił się od Niej i jej pozytywnej energii., która daje takiego motywującego ” kopa “. Jej treningi są dostosowane do potrzeb każdej z Nas. Nie ma osoby, która nie pokocha treningu pośladków.

Mel B w wielu wywiadach wspomina, że taką sylwetkę zawdzięcza nie tylko treningom, ale również swojemu parterowi, z którym bardzo często kocha się, a to również można zaliczyć do aktywności fizycznej ;). Na każdym kroku podkreśla jak ważne jest dla niej rodzina. Ma również wspaniały dystans do samej siebie i udało jej się to udowodnić kilkakrotnie np: w programie The X Factor, gdzie zatańczyła Gangam Style. Koniecznie obejrzyjcie ten filmik!:)

Ta Kobieta jest niesamowita! Ćwiczcie z Mel B i korzystajcie z jej zestawów treningowych.

Z Mel B Efekty treningów pojawiają się bardzo szybko tylko ważna jest jedna rzecz…

SYSTEMATYCZNOŚĆ:)

Polecam również: