Bardzo często podczas oglądania motywujących modelek fitness wiele kobiet stwierdza, Ee na pewno ich droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki była łatwiejsza. Zarzuca im, że urodziły się z idealną figurą i teraz tak naprawdę w ogóle nie muszą nad nią pracować. Oczywiście przez takie myślenie przemawia zazdrość. Nikt nie urodził się z idealną sylwetką Na sukces trzeba zapracować. Chciałabym, żebyście poznały dzisiaj Michelle Lewin i zobaczyły jej metamorfozę.

Michelle ma 164 centymetrów wzrostu. Waży 54 kilogramy. Jej wymiary są naprawdę piorunujące. Można je podciągnąć pod te idealne. Biust 92 centymetry, talia 64 centymetry, biodra 92 centymetry.

Jej ulubionymi ćwiczeniami są:

  • sprint,
  • lunges,
  • podnoszenie ciężarów z boku jedną ręką

Trening wykonuje 5 razy w tygodniu. Niedziela i czwartek są jej dniem odpoczynku. Każdego dnia skupia się na wybranej partii ciała. Nigdy nie miesza treningów na różne partie ciała. Skupia się na górnych partiach ciała, brzuchu albo dolnych partiach ciała. Jej treningi są krótki, bardzo intensywne. Wykonuje je z obciążeniem na siłowni.

Jak wygląda jej jadłospis?

W jednym z wywiadów wspomina, że zjada 7 posiłków dziennie. Pierwszym z nich jest owsianka, później pieczywo wasa z szynką, pierś z kurczaka z ryżem, kotlety wieprzowe z sałatką, wołowina ze szparagami i szpinakiem, łosoś z brokułami i szejk proteinowy.

Jak widzicie jej jadłospis pełny jest białka pochodzenia zwierzęcego. Bardzo mało w nim węglowodanów. Michelle na pewno zależy na budowaniu masy mięśniowej i taki jadłospis na pewno jej w tym pomaga.

Michelle nie urodziła się z idealną sylwetką. Na każdy widoczny mięsień, ujędrnione pośladki, pięknie wyrzeźbione nogi, bardzo ciężko pracowała. Zobaczcie jak kiedyś wyglądał jej sylwetka.

https://.com/michelle_lewin/
https://.com/michelle_lewin/

Przeszła niesamowitą metamorfozę, prawda? To się nazywa motywacja! Wiem, że nie każdemu podoba się taka sylwetka ale uważam, że każdy powinien docenić trud jaki musiała włożyć żeby ją wypracować.

Jak Wam się podoba taka sylwetka? Pracujecie na taką figurę czy wolicie mniej umięśnione, wyrzeźbione ciało? Jestem ciekawa jaki jest Wasz ideał pięknej sylwetki, kto Was najbardziej motywuje? Zajrzyjcie na Michelle. Jestem pewna, że wiele z Was znajdzie tam dodatkową dawkę motywacji.

INSTAGRAM:

Pozdrawiam,

Juliya

źródło informacji z wywiadu: http://www.simplyshredded.com/michelle-lewin.html

zdjęcia: https://www..com/FitnessMichelle/photos_stream https://.com/michelle_lewin/