Większość z Nas korzysta z Endomondo. Niestety nie znajdziemy w nim programu np: do pompek, brzuszków. Dlatego postanowiłam przygotować dla Was listę najlepszych moim zdaniem, dostępnych za darmo aplikacji na Androida,  które mogą być dodatkowa motywacją.

Sięgając po wybrane aplikacje kierowałam się przede wszystkim oceną oraz opiniami na jej temat. Znajdziecie tutaj mało znane aplikacje jak i również sławne aplikacje.

UWAGA!

Z większości kategorii podaję po 2 aplikację, żebyście mogli wybrać sobie tą, która bardziej Wam odpowiada:).

1) Aplikacja do pompek :

  •  

2) Aplikacja do przysiadów:

3) Aplikacja do brzuszków:

4) Aplikacja pilates: 

5) Aplikacja joga:

6) Aplikacja abs:

  • ( osobiście nie mam przekonania do A6W )

7) Inne aplikacje związane ze sportem:

8) Dodatkowe ciekawe, darmowe aplikacje:

Osobiście korzystam wyłącznie z aplikacji ENDOMONDO. Jednak teraz to się zmieni. Bardzo podoba mi się aplikacja do pompek, brzuszków oraz przysiadów. Jest również ciekawa jak sprawdza się Hydro- pij wodę i pomagaj oraz posiłkomierz. Szkoda tylko, że bardzo ciężko znaleźć jest takie aplikacje w wersji polskiej. Jednak myślę, ze w dzisiejszych czasach nie jest to dla większości z Was problem:).

Dlaczego postanowiłam stworzyć taki post?

Po prostu nie ma lepszej motywacji niż taka aplikacja:). Sama wiem po sobie, że nie lubię mieć pustej rubryczki w ENDOMONDO i nawet jak nie mam siły to zabieram się za trening. Poza tym miło jest zobaczyć ilość spalonych kcal, przećwiczonych godzin.

A Wy polecacie jakieś dobre, darmowe aplikacje? A może którąś z tych znacie ? Albo przypadła Wam do gustu i zamierzacie przetestować? 

Podzielcie się swoją opinią 🙂 Stwórzmy wspólnie ranking najlepszych dodatkowych, bezpłatnych aplikacji dla osób trenujących:)

Pozdrawiam,

Juliya