Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek. Jej treningi znane są nawet za granicą. Mimo kontrowersji, które Ewa wywołuje, jednego nie można jej zaprzeczyć. Jej treningi potrafią naprawdę zdziałać cuda z figurą. Nie skłamię, kiedy napiszę, że większość polek zmieniło swoją figurę dzięki niej.

Na początek trochę informacji o Ewie:

Ewa urodziła się 24 lutego 1982 roku.Wiosną w 2011 roku Ewa założyła swój Fanpage na FB. W ciągu roku polubiło go 130 tysięcy osób. Dokładnie rok później w gazecie ” Shape ” pojawiła się płytka z treningami Ewy Chodakowskiej. 03.04.2013 roku została wydana książka pt. „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”. Znajduje się w niej 30 treningów 30 minutowych oraz 30 jadłospisów.  Od tego czasu Ewe otworzyła swój klub fitness, stworzyła wiele innych projektów.

W dzisiejszym wpisie przygotowałam dla Was zbiór niesamowitych metamorfoz osiągniętych właśnie dzięki jej wskazówkom, treningom.

Viola swoją metamorfozę zawdzięcza dwóm trenerką: Ewie Chodakowskiej i Mel B. Treningi jakie wykonywała Viola, to miedzy innymi skalpel i 6 minutówki Ewy.Całą jej metamorfozę i plan treningowy znajdziecie tutaj ===> klik/

Moniki ulubionym treningiem, który pomógł jeżeli przejść wspaniałą metamorfozę jest turbo wyzwanie Ewy Chodakowskiej. Całą jej metamorfozę również miałyście już okazję zobaczyć na blogu. Jeżeli macie ochotę do niej wrócić, zapraszam tutaj: klik

Zobaczcie jeszcze kilka innych metamorfoz opublikowanych przez Ewę:

Tak, to prawda! Z Chodakowską ćwiczą również faceci. Mało tego, nie wszyscy dają sobie radę z jej treningami.

Jak sami widzicie, nasi rodacy korzystają z Ewy treningów niezależnie od płci czy wieku. Kochają ją zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. Niestety wiele w nich wpada w taką “chodakowską manię”. Można brać przykład, traktować jakąś osobę jako swoją największa motywatorkę, ale nie można zarzucać, że jest bogiem nad bogami. Tak niestety często dzieje się na fanpage Ewy, nie wiem czy zauważyłyście to.

Sama nie mogę nazwać się wielką fanką Ewy Chodakowskiej ale szanuje ją i naprawdę podziwiam za to, że zmotywowała tak wiele kobiet do ruszenia w końcu pośladków z kanapy. Jestem ciekawa jakie jest Wasze zdanie na temat treningów Ewy? Trenujecie z nią, a może dzięki niej przeszłyście swoją niesamowitą metamorfozę? Czekam na Wasze komentarze.

Pozdrawiam,

Juliya