Kolejny raz udało się! W tym wydarzeniu < klik >  wzięło udział ponad 28 tysięcy osób. Prawda jest taka, że mały procent z Was wykonał wszystkie treningi i zrobił całe wydarzenie. Jedno jest pewne. I tak jestem z Was dumna! Wiem, że większość dała z siebie 100 %. Cieszę się, że tak wiele osób wysłało do mnie maila ze swoim podsumowanie. Dziękuję za każdego z nich! Chciałabym, żebyście poznały opinię kilku osób, które wykonały cały plan treningowy.

” Hej Tipsi!

Jestem niesamowicie zadowolona ze otworzyłaś to wydarzenie i Że niedługo rozpocznie się następne. Dziękuję za ułożenie playlist, które dzięki swojej różnorodności sprawiły że ani ja, ani moje mięśnie się nie nudziły.

Moja motywacja jest bardzo złożona i nie chodzi tu o posiadanie ciała modelki by inni mogli mnie podziwiać. Sport dla mnie ma moc terapeutyczną, zawsze miał. Przez 12 lat trenowałam siatkówkę, niestety kilka lat temu musiałam przestać grać i trochę pogubiłam się w moim wysortowaniu: dwa efekty jo-jo po 16 kg do tyłu i szybko do przodu. Zaczynałam ćwiczyć zestawy Ewy Chodakowskiej czy Mel B, ale szybko mi się nudziło i monotonność sprawiała, że robiłam ćwiczenia bo musiałam, by schudnąć, by być podziwiana itd. Dziś dzięki Twoim zestawom powróciłam do mnie ekscytacja, która towarzyszyła mi przez tyle lat gdy wybierałam się na trening siatki. Moja niewiedza dot. tabaty, cardio. HIT itd. byłam największym przeciwnikiem mojego trenowania. Gdy ćwiczę czuję się szczęśliwa, radosna, pełna mocy, silna, a przy tym zdrowa (wiele osób pomija ten aspekt, bo za młodego nikt nie myśli o chorobach).

Jeżeli chodzi o zmiany, to w ciągu miesiąca kg i cm pozostały mniej więcej takie same, ale ciało jest inne, jędrne! Podniosły się pośladki, co znacznie zmniejszyło cellulit na tylnej części ud. Delikatnie się zakreślają bicepsy i powoli gdzieś w dali :p dostrzegam mięśnie brzucha. Jednak najważniejsze zmiany są wewnątrz, sport to coś więcej niż ładna sylwetka.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwijaniu bloga  ”

” Witam Dominiko,

dzięki temu wydarzeniu ulepszyła się moja kondycja. Efekty widać na udach brzuchu i pupie jednak to jeszcze nie to.  Najgorzej to wewnętrzna strona ud. Dlatego w następnym wydarzeniu brzuch boczki pupa i ta nieszczęsna wewn strona ud. Wszystkie treningi zaliczyłam było super i ciało płakało potem do 8.02 zamiast przerwy Blender fitness. Pozdrawiam Maria ”

” Witaj Dominiko,

zazwyczaj nie udzielam się na blogu. Biorę udział już w 3 twoim wydarzeniu. Chciałam Ci się pochwalić, że w ciągu ostatnich 30 dni udało mi się zrzucić 22 centymetry w obwodzie. Waga lekko ruszyła się w dół – 2 kg. Wiem, wiem, nie powinnam na nią patrzeć i tak robię. Dziękuję Ci za wydarzenie i czekam na kolejne. Ola ”

” Miałyśmy się pochwalić efektami po skończeniu wydarzenia. U mnie widać wielkie zmiany. Mąż uważa, że moje pośladki stały się jędrne, brzuszek zdecydowanie zmienił swój wygląd. Najmniej ruszyło się w udach. Jednak i tak jestem bardzo zadowolona. Zmiany widzę wszędzie, a moja kondycja jest sto razy lepsza. Od marca zaczynam regularnie biegać. Dziękuję za motywację! ”

Niestety opublikowanie wszystkich waszych wiadomości nie jest możliwe. Chciałam Wam serdecznie podziękować za cudowny miesiąc. Bardzo mi się podobało to, jak się wpierałyście, pomagałyście sobie. Bez tego na pewno byłoby trudniej. Wiem, że nie każdemu z Was udało się uzyskać wymarzone efekty. Pamiętajcie, że nie ma drogi na skróty. Nawet na najmniejszą zmianę sylwetki trzeba ostro zapracować Jeżeli macie ochotę i brałyście udział w tym wydarzeniu, możecie napisać w komentarzach jak wyglądały Wasze efekty i jak Wam się podobało. Byłoby mi bardzo miło:).

Pozdrawiam,

Juliya

Ps: Mam nadzieję, że już wiecie o nowym wydarzeniu? Ruszamy 09.02.2015. Dołącz do nas! ===> . Jeżeli chciałybyście, żeby znalazły się w nim jakieś Wasze ulubione ćwiczenia, trenerki. Dajcie znać w komentarzu. W weekend biorę się za układanie playlist.