Moją pierwszą szczotką TT, była wersja ORGINAL, której recenzja pojawiła się na blogu. Jeżeli nadal zastawiacie się nad zakupem Tangle Teezer w wersji normalnej, przeczytajcie moją opinię na jej temat ===> Recenzja Tangle Teezer Original – klik ( jeżeli nie wiecie jak rozpoznać oryginał od podróbki również warto tam zajrzeć )  . Dzisiaj chciałabym, żebyście poznali moją opinię na temat mojej nowej zdobyczy – Tangle Teezer Compact Styler.

Swoją szczotkę dostałam od Świętego Mikołaja. Bardzo się cieszę, że w moje ręce trafił model Compact Styler Purple Dazzle. Na początku nie byłam przekonana do wersji kompaktowej. Jej wielkość troszeczkę mnie zniechęcała. Wydawało mi się, że rozczesanie włosów taką małą szczotką może graniczyć z cudem. Oczywiście myliłam się!

Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z tą wersją. Kompakt jest o 1/3 mniejszy od zwykłej wersji Original. Długość ząbków w obu szczotkach jest taka sama i tak samo rozłożona.

Czy warto zakupić szczotkę Tangle Teezer Compact Styler?

Oczywiście, że tak! Myślę, że każda posiadaczka zwykłej wersji tego cuda powinna również zainwestować w taką wersję. Podczas noszenia Tangle Teezer Original w torebce, strasznie wykrzywiły mi się ząbki. Szczotka była narażona na wszystkie niebezpieczeństwa, które mogła spotkać w mojej torebce. Żałuję, że od razu nie kupiłam obu szczotek. Moja szczotka ma dopiero 5 miesięcy, a dzięki noszeniu jej codziennie w torebce wygląda nieestetycznie. Myślę, że w nowym roku będę musiała ją wymienić. Oczywiście na taką samą. Szczotka Tangle Teezer uratowała moją fryzurę. Każdego dnia podczas czesania traciłam garściami włosy. Wiem, że nie u każdego sprawdza się ona tak jak u mnie, ale naprawdę warto ją wypróbować. Jestem pewna, że większość z Was ją pokocha.

DSC_0060

Ile kosztuje wersja kompaktowa i jak nie kupić podróbki?

Na  kupicie ją za 44,99 zł . Pamiętajcie, że na allegro znajdziecie wiele podróbek, które nijak mają się do oryginału. Najczęściej ich jakość wykonania, giętkość ząbków i ich rozłożenie w ogóle nie przypomina oryginału.

źródło: http://www.tangleteezer.com/
źródło: http://www.tangleteezer.com/

Jaka jest Wasza opinia na temat tego modelu szczotki szczotek? Z chęcią poznam Wasze zdanie :). Ja wersję orginalną zamieniłam na szcoztkę IKOO. Mimo tego, że IKOO ma również wersję pocket, na dzień dzisiejszy nie umiem rozstać się z kompaktem Tangle Teezer i mam go ze sobą w swojej torebce.

Pozdrawiam,

Juliya