Kolejna oferta, kolejne zakupy! No i jak człowiek ma zacząć oszczędzać, wszędzie jakieś super oferty. Za oknem już wiosna, zimowe ubrania sportowe poszły już w odstawkę. Pora uzupełnić wiosenną szafę, kolorowymi ubraniami sportowymi.

Oferta trwa od poniedziałku. Nie napisałam Wam o niej w poniedziałek, ponieważ zapomniałam. Jedna z Was mi o niej przypomniała, wysyłając mi taką wiadomość” Tipsi, a co z ofertą sportową w Lidlu? Czemu jeszcze jej nie ma na blogu?”. Szybko nadrabiam zaległości i już Wam pokazuję co można kupić. Może jeszcze w sklepie zostały jakieś perełki.

Zacznijmy od bezszwowych bluz funkcjonalnych. Akurat LIDL najczęściej bluzy ma bardzo dobre. Cena jest również zachęcająca – 39,99 zł za sztukę. Do wyboru trzy modele.

635541629911039836

Koszulki funkcyjne do treningów zawsze “lądują” na mojej liście. Nie można mieć ich za dużo. Zwłaszcza jeżeli są w takiej cenie – 19,99 zł za sztukę. Uważajcie tylko na rozmiarówkę. Radzę kupować o jeden rozmiar mniejszą.

large (20)

Spodnie do treningów tym razem nawet w gazetce nie zrobiły na mnie wrażenia. Może dlatego, że wzory do mnie nie przemawiają? Mimo wszystko, leginsy treningowe z Lidla najczęściej są bardzo dobre. Zdarzają się czasami jakieś buble, które prześwitują na pośladkach.

12767427_184509501921812_378116463_n

UWAGA! Buty sportowe z tej oferty moim zdaniem NIE NADAJĄ się w ogóle do treningów. Jak dla mnie są to byty typowo do chodzenia. Nie radzę w nich trenować. Można się nabawić kontuzji w takim obuwiu, którą będzie trzeba później długo leczyć. Buty w tej ofercie kosztują TYLKO 39,99 zł.

635541629911039836

Dajcie zna czy upolowałyście coś w poniedziałek w Lidlu czy tak jak ja całkowicie zapomniałyście o tej ofercie? Koniecznie pochwalcie się jak wypadają rzeczy jakościowo i co Waszym zdaniem warto jest kupić.

Pamiętajcie, że bardzo często po kilku dniach w Lidlu pojawia się towar, który rozszedł się już w poniedziałek rano. Po prostu wiele osób kupuje i później zwraca, dlatego warto jest mieć to na uwadze, jeżeli coś Wam się spodobało, a nie udało Wam się tego kupić.

Pozdrawiam,

Juliya