Dziewczyny, w Lidlu znów będzie można kupić torby Wittchen! Oferta ma zarówno swoich zwolenników  jak i przeciwników. Ja osobiście nie wiedzę w niej nic złego i sama w poprzednich latach skorzystałam z oferty. Oczywiście bez bitwy.

Tym razem do wyboru mamy aż 79 wzorów torebek znanej marki zajmująca się głownie wyrobem produktów skórzanych. Bez wątpienia to właśnie torby są ich najbardziej rozpoznawalnym produktem.

Od kilku lat raz w roku mamy możliwość zakupu toreb tych marki w Lidlu. Cena jest bardzo atrakcyjna – 279 zł. Są one bez wątpienia są warte takich pieniędzy, jednak nie każdy jest skłonny tyle wydać. Tak czy inaczej, warto zapoznać się z ofertą.

Torby wykonane są z włoskiej skóry – saffiano o charakterystycznej fakturze odporna na zarysowania, skóry klasycznej oraz skóry lizard charakteryzowanej na skórę jaszczurki.

W tym roku modele są naprawdę interesujące. Mimo wszystko ja nie wybieram się na “polowanie”. Mam dwie torebki z poprzednich ofert i muszę Wam powiedzieć, że są niezniszczalne. Przeżyły naprawdę wiele (jak na matki torebkę przystało) i nadal wyglądaj rewelacyjnie. Jeżeli boicie się, że towar jest niepełnowartościowy, moim zdaniem niepotrzebnie. Zobaczcie same jak wyglądają moje torebki. Oba te modele kupiłam bez żadnej walki! W sumie nawet ja ich nie kupiłam, tylko wysalam swojego faceta po bułki i przy okazji, żeby zobaczył czy są torebki.

torebki wittchen w lidlu

Mimo tego, że nie w każdym sklepie ludzie rzucają się na torebki jak na świeże bułeczki, to warto pamiętać o tym, że niektórzy są w stanie zrobić bardzo dużo, żeby zdobyć torebkę. Zobaczcie ten film:

Przerażające, prawda? 🙂 Najgorszy jest zakup torebek ilości hurtowej. Moim zdaniem powinni tego zabronić.

Dziewczyny dajcie znać czy korzystałyście z tej oferty w poprzednich latach i czy udało Wam się kupić tak jak mi torebki bez walki? Który model najbardziej Wam się spodobał? Może któraś z Was jest odważna, nie boi się walczących handlarek i wybiera się na samo otwarcie? Koniecznie dajcie znać! 🙂

Pozdrawiam,