Kochane, jest to pierwsze wydarzenie, w którym znajdują się dwa plany treningowe o różnym stopniu zaawansowania. Dzisiejsze zestawy skupiały się przede wszystkim na: modelowaniu pupy, ud, spalaniu tkanki tłuszczowej i rzeźbieniu brzuszka. Mam nadzieję, ze jesteście zadowolone z playlist, które dla Was przygotowałam. Mam nadzieję, ze do końca czerwca wszystkie przyłożymy się w 101 % do wydarzenia. W końcu chcemy wyglądać w bikini jak Bogini, prawda? 🙂

Plan dla początkujących wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Zdaję sobie sprawę z tego, ze wiele z Was dopiero zaczyna swoją przygodę z treningami. Te zestawy są naprawdę proste! Nie poddawajcie się, jeżeli w tym momencie nie jesteście w stanie wykonać wszystkich ćwiczeń. Każdy kiedyś zaczynał. Ja i osoby, które korzystają z planu dla zaawansowanego możemy to potwierdzić. Nie poddawajcie się! Walczcie! Wiem, że jedna osoba już się poddała, bo nie podołała. Wy tego nie róbcie! Walczcie! Nawet jak wykonujecie tylko połowę treningu. Za tydzień poradzicie sobie lepiej. Wiecie co najbardziej motywuje do dalszych ćwiczeń ? POSTĘPY! I to Wy zobaczycie je najszybciej!:)

Plan dla zaawansowanych wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —->

Dla Was na początek przygotowałam średni wycisk. Jeżeli ćwiczyłyście ze mną w poprzednich wydarzeniach, to zestawy, które dzisiaj się pojawiły, powinny być Wa znane. Mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę, że wymagam od Was więcej niż od początkujących? Chciałabym, żebyście wspierały je w trudnych chwilach, pomagały, jeżeli będą potrzebowały jakiejkolwiek pomocy. Dobrze wiemy jak ciężko jest zacząć i przetrwać:). Na początku każdy trening, to byłą męczarnia, a później udał Nam się pokochać aktywność fizyczną. Nie możemy pozwolić na to, żeby inne osoby poddały się! W końcu wszystkie mamy ten sam cel, prawda? Każda z Nas jest taka sama! Mimo różnych obowiązków znajdujemy czas dla siebie. Jestem z Was bardzo dumna! Wiele osób, które korzystają teraz z treningów zaawansowanych kojarzę z innych wydarzeń. Pamiętam jak niektóre z Was narzekały, że trening Mel B jest ciężki. A teraz same domagacie się wcisku! I to mi się podoba!:)

Drogie Panie!

Wspieramy się nawzajem i motywujemy! A w lipcu zawstydzimy na plaży niejedną Kobietę, która nie wykorzystała swojej szansy i nie popracowała nad swoja sylwetką.

Jak Wam się podobał dzisiejszy plan treningowy? Która z Was bierze również udział w wyzwaniu biegowym ? Czekam na Wasze komentarze!:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini