Kochane, za Nami kolejny dzień. Jestem z Was bardzo dumna. Już Wam pisze dlaczego. Wiele z Was bardzo zaangażowało się w w wyzwanie. Przynajmniej w kilku słowach opisało swój pierwszy trening, napisało dzisiaj rano jak samopoczucie. Bardzo się cieszę, że wzięłyście całe wydarzenia na poważnie. Pamiętajcie, ze robicie to dla siebie. Jeżeli zmusza Was do tego Mąż, Koleżanka czy ktoś inny, to nie będzie efektów. To Wam ma zależeć, a nie innym. Ja mogę Was tylko motywować i trzymać kciuki! Reszta w Waszych rękach :).

Tak wyglądał plan treningowy dla początkującej grupy:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Dzisiaj przygotowałam dla Was większy wycisk. Mam nadzieję, że nie przeraziłyście się. Trening klatki piersiowej z Mel B jest naprawdę wymagający, ale o biust trzeba dbać. Nawet jak sobie w tym momencie nie radzicie z pompkami, to zobaczycie, że za tydzień zrobicie o 2 więcej :). Dlaczego wykonujemy trening ramion z obciążeniem? Po to, żebyśmy w wakacje mogły zakładać topy na ramiączkach, i nie świeciły ” bułeczkami ” pod pachami. Grupie zaawansowanej powtarzałam już tysiąc razy. Nie boimy się obciążenia. Jeżeli teraz ćwiczycie z butelkami 0,5 litra, to za tydzień zmieńcie ja np: na 0,75 litra:). Poczujecie różnice. Spalanie z POPOSUGAR, to jest dopiero wysiłek. Tutaj powinniście dostać wycisk. Na koniec przyjemny trening brzucha z Mel B. Mam nadzieję, że jesteście zadowolone. Dajcie znać w komentarzach jak Wam minął trening. Jeżeli jeszcze go nie wykonałyście, to nie ma na co dłużej czekać!:)

Tak wyglądał plan treningowy dla zaawansowanej grupy: 

Wersja dla osób korzystających z telefonu —>

Moje Drogie! Dla Was przygotowałam wycisk! Pierwszy raz pojawił się trening ramion i klatki piersiowej w jednym. Chciałabym wiedzieć z jakim obciążeniem ćwiczycie:). Cardio z Fitness Blender potrafi zmęczyć człowieka! Mam nadzieję, ze tak było u Was. Tabata z Natalią, to była moc! Osoby, które mają problem z kolanami musza uważać podczas tego treningu. Na koniec 8 minut odpoczynku w postaci ABS z Mel B. Jak Wam się podobał dzisiejszy zestaw? Pamiętajcie, że to Wy macie dawać przykład grupie początkującej. To Wy macie ich wspierać i pokazywać im, ze naprawdę warto! 🙂 Jeżeli początkująca grupa straci motywacje, to musicie ich postawić do pionu!:)

Czekam na Wasze komentarze pod postem. Mam nadzieję, że trening był udany.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Juliya

Podobne posty:

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1