Kochane, od wczoraj mamy małe problemy z filmikami Mel B na yt. Kilkakrotnie zmieniałam już źródło filmików i ciągle są one usuwane. Obawiam się, że za jakiś czas może zabraknąć darmowych programów Mel w internecie. Te filmiki pochodzą z jej płyty. Wygląda na to, że są nielegalnie na yt i powoli zostają usunięte. Mam nadzieję, że się mylę.

Plan treningowy dla początkujących wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

Moje Drogie dzisiaj czekał na Was mega wycisk. Pamiętam swój pierwszy trening nóg z Mel B. Po 3 minutach myślałam, że umrę. W ogóle ćwiczenia z krzesłem do dnia dzisiejszego sprawiają mi trudność. Kiedyś nabawiłam się kontuzji kolana i przy wszystkich zestawach na nogi przypomina mi się ten ból. Jeżeli dałyście radę wykonać te ćwiczenia, to możecie być z siebie dumne!:) Ja z Was jestem! 20 minut z Mel B powinno wycisnąć z Was ostatnie siły. Nie przejmujcie się tym, że nie nadążacie :). Za tydzień będzie lepiej, zobaczycie. Jak Wam się podobały ćwiczenia z Panem w leginsach?  Wykonywałyście je już kiedyś? Dzisiejszy plan treningowy był wymagający:). Na pewno nie zaliczyłabym go do poziomu podstawowego. GRATULACJE !Wykonałyście trening o średnim stopniu zaawansowania!:)

Plan treningowy dla osób zaawansowanych wyglądał tak:


Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

No i w końcu pojawiła się ZUZKA! Przez niektórych znienawidzona trenerka z dziwnym akcentem, dla innych świetna motywacyjna Kobieta z pięknie, wysportowaną sylwetką. Musicie przyzwyczajać się do tego, ze z każdą fazą będzie pojawiło się coraz więcej ćwiczeń z tą Panią. W końcu dla Was Mel B, Tiffany, to jest za mało. Poza tym na takim etapie potrzebujemy treningu z obciążeniem. Nie boimy się go! Obiecuję Wam, że nie będziecie mięśniakami! Wasze ciało będzie jędrne, pięknie zarysowane, pośladki nabiorą kształtów, a to wszystko za sprawą ciężarów:). To teraz przyznajcie się jak Wam się ćwiczy z ZUZKĄ?:)

Moje Drogie!

Dzisiaj na blogu pojawił się bardzo motywacyjny wpis. Chciałabym, żebyście wracały do niego w każdej chwili zwątpienia. Sezon wakacyjny rozpoczyna się za 78 dni. Ten czas można naprawdę dobrze wykorzystać.

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dziwń 2