Dzisiaj ruszyła nowa faza wyzwania, które potrwa aż do wakacji. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę jak mało czasu nam zostało? Jeżeli jeszcze nie zabrałyście się za treningi, to najwyższa pora to zrobić. Chcesz wyglądać w bikini jak Bogini i z dumą prezentować swoją sylwetkę? Nie poddawaj się ! W 45 dni można osiągnąć mały sukces :).

Plan treningowy dla osób zaawansowanych wyglądał tak:  

Wersja dla korzystających z telefonu —>

Jak sobie radzicie Kochane? Nie jesteście już grupą początkującą ( tylko tak się nazywacie 😉 ), ale Wasze plany treningowe nie należą do najłatwiejszych. Czy od początku wydarzenia zauważyłyście jakąś poprawę waszej kondycji? Mam nadzieję, że tak. W IV fazie chcę wprowadzić Wam ZUZKĘ. Na początek w 1 dzień, a później połączę Was z grupą zaawansowaną :). Jak Wam się podobał dzisiejszy zestaw? Mam nadzieję, że jesteście zadowolone i poczułyście te przyjemne uczucie, którym jest zmęczenie po treningu :). Jakie ćwiczenie sprawiło Wam największą trudność? Proszę dajcie mi znać, żebym wiedziała nad czym musimy popracować;).

Plan treningowy dla osób zaawansowanych wyglądał tak: 

Wersja dla korzystających z telefonu —> 

Jak się czują silne Kobietki? Mam nadzieję, że żadna z Was nie poddaje się, a wszystkie wymówki odstawiłyście na bok. Jak Wam podobał się dzisiejszy zestaw? Co sądzicie o treningu Be Fit z obciążeniem? Ja uważam, że jest świetny. Jakie ćwiczenia sprawiają Wam największy problem? A może ze wszystkim już sobie radzicie? Pamiętajcie, że to są bardzo wymagające zestawy i naprawdę nie trzeba do nich już nic dokładać :), Więcej nie zawsze oznacza lepiej.

Kochane,

Chciałam Wam podziękować, za przykład, który dajecie innym. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że to Wy motywujecie najwięcej Kobiet. Bardzo często dostaję wiadomości w których Panie wspominają o Waszych cudownych komentarzach, które udowodniły im, że nie ma rzeczy niemożliwych, a brak czasu jest wymówką.Jestem z Was wszystkich bardzo dumna! Niesamowite z Was Kobiety <3. Jestem ciekawa czy są tutaj Panie, które ćwiczą w tym wydarzeniu od 1 dnia?:) Czekam na Wasze komentarze. Nie bójcie się ich pisać 🙂 

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

źródło zdjęcia: www.weahartitcom