Kochane, jeszcze jeden trening i I faza wydarzenia będzie za Nami. Kolejna ruszy w środę, ze względu na to, że wiele z Nas spędza święta z Rodziną. Moja wczorajsza podróż pociągiem do Szczecina wyglądała KOSZMARNIE. 5 h na podłodze w przedziale dla rowerów, a dopiero później mogłam usiąść. Mam nadzieję, że osoby, które się nie poddały, nagle nie wycofają się z dążenia do spełnienia swojego marzenia.

Plan treningowy dla grupy początkującej wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —–> 

Jak Wam idą ćwiczenia po 12 dniach wydarzenia? Zauważyłyście może poprawę Waszej kondycji? Pamiętajcie, że na efekty wizualne jest jeszcze za wcześniej :). Poradziłyście sobie z dzisiejszym zestawem bez większego wysiłku? Może macie jakieś propozycje dotyczące nowej fazy np: nad jakimi częściami ciała chciałybyście popracować, a może zależy Wam na większej ilości ćwiczeń jakiejś trenerki ? :).

Plan treningowy dla grupy zaawansowanej wyglądał tak:

Wersja dla osób korzystających z telefonu —> 

No i znowu dzisiaj przygotowałam dla Was wycisk! Jak sobie poradziłyście z zestawem ZUZKI? Mam nadzieję, że nikt z Was nie zrezygnował i nie zamierza tego zrobić! Musicie pokazać początkującym, że warto jest na początku ciężko pracować, żeby później zobaczyć efekty. Jakie ćwiczenia chciałybyście mieć w kolejnej fazie? Czekam na Wasze propozycje :)/

Kochane,

pamiętajcie, żeby zachować umiar podczas świątecznego objadania :). Jeden kawałek ciasta nie sprawi, że przytyjecie 4 kg, ale z 10 może negatywnie wpłynąć na Wasze samopoczucie:). Chciałam Wam powiedzieć, że jesteś z Was bardzo dumna! Jesteście tak cudownymi Kobietami, nie szukacie wymówek i dobrze wiecie, że siedzenie na pupie nie przyniesie wymarzonych efektów. Inne powinny z Was brać przykład. Ciężki trening, litry wylanego potu, to jest to, co przybliży Was do celu. I Wy jesteście idealnym tego przykładem:). UWIELBIAM WAS<3 Dajcie mi takiego motywacyjnego kopa, że szok!:) 

Czekam na Wasze komentarze:)

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Wydarzenie: Wyglądaj w bikini jak Bogini

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień5

Dzień 8

Dzień 9

Dzień 10