Każda metamorfoza, nawet ta niewielka zasługuje na ogromne brawa! Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam metamorfozę Iwony, która zasługuje na miano spektakularnej przemiany! Kiedy zobaczyłam zdjęcia, od razu wiedziałam, że muszę Wam ją przedstawić!

Iwona zdradziła nam sekret swojej niesamowitej sylwetki, a my przekazujemy Wam go dalej. Na pewno dla wielu z Was będzie to wielka motywacja!

.Jestem 21 letnią dziewczyną Moja największa waga, to 137kg. Kiedy jako nastolatka zobaczyłam te cyfry na wadze, przeraziłam się. Zawsze byłam większa od rówieśników. Od najmłodszych lat byłam już przezywana od grubasów i wyśmiewana. Wszyscy mówili mi że, to genetyka, a ja sugerując się tym, jadłam i jadłam.

Któregoś dnia powiedziałam sobie stop!!! Miałam dość kiedy starsze panie ustępowały mi miejsca w autobusie albo tego, że podłoga się trzęsie, kiedy po niej chodzę. Nigdy nie zapomnę jak kuzyn mi kazał odejść, ponieważ zasłaniam mu słońce. Jako niedoświadczona osoba zaczęłam stosować modne diety z Internetu. Na żadnej z nich nie potrafiłam wytrzymać dłużej niż 3 dni. Fakt faktem chudłam ale waga na nowo wracała do starego, znienawidzonego poziomi.

metamorfoza treningowa 2=3

W końcu zdecydowała się zastosować zdrowe odżywianie. Było mega trudno, a nikomu nie mogłam o tym powiedzieć, bo z takim wyglądem jak mój … – no same wiece.

 Na początku nie było mowy o ćwiczeniach , w tamtym okresie trudno mi było wiązać buty, a co dopiero poćwiczyć. Dużo czytałam i wymyślałam nowe metody nagród i kar. Gdy już trochę spadlam z wagi, postanowiłam zapiać się na siłownię. Na początku było mega trudno, a ja miałam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą i śmieją. Byłam tak przerażona, że ćwiczyłam coraz więcej i więcej.  Gdy przyszedł kryzys z którego nie potrafiłam wyjść, właśnie tam uzyskałam pomoc. Ktoś spojrzał na mnie z innej perspektywy, niż tylko krytykowanie. To tam zobaczyłam ze mogę osiągnąć cos więcej

metamorfoza treningowa 2

Największa motywacje w tamtym okresie uzyskałam od mojej instruktorki Karoliny, która jak tylko mogła pomagała mi. To dzięki jej w tamtym okresie nie spadlam na dno. Nadszedł okres, kiedy waga zatrzymała się, ,a moje ciało ani drgnęło pomimo starań. Cała sytuacja trwała dosyć długo. Jednak starałam się nie poddawać. W między czasie postanowiłam, że zostanę instruktorką fitness oraz porobię kursy z dietetyki aby moc pomagać ludziom z podobnymi problemami jak ja. Pokochałam sport i rywalizację, a dieta stałą się moja codziennością. Oczywiście miewam gorsze i lepsze dni ale staram się iść do przodu. Największym szokiem była dla mnie w ostatnim czasie analiza składu ciała, która wyszła w normie. Tego uczucia nie zapomnę do końca życia!! Oczywiście jeszcze nie osiągnęłam swojego celu ale staram się małymi kroczkami do niego dążyć.

Obecnie ważę 71kg i mam 173 cm wzrostu. Założyłam stronkę na fb na którą serdecznie zapraszam. Tam mozecie sledzic moje codzienne zmagania ===?

Możecie mnie jeszcze obserwować na isnatgramie:

Dodam jeszcze ze startowałam z pozycji przegranej, gdzie nikt nie dawał mi szans. Sama nigdy nie wierzyłam w to, ze może się udać. Dziś patrząc w lustro nie wierze ze jestem w tym miejscu gdzie nigdy nawet nie marzyłam aby być. ?”

15401217_1403052076402198_306062082_n

Dziewczyny, zostawcie kilka pozytywnych słów dla naszej dzisiejszej bohaterki. Jeżeli macie do niej jakieś pytania, wiecie co robić! Pamiętacie, osoby otyłe bardzo często potrzebują naszego wsparcia! Jeżeli macie w pobliżu taką osobę, pomóżcie jej!

Myślę, ze tutaj należą się ogromne brawa  dla Pani Karoliny, która wierzyła i wspierała Iwonę! J

 

Pozdrawiam,

Juliya