Tak jak Wam obiecałam  po zakończeniu wydarzenia ”Idealne ciało do Walentynek”stworzyłam dla Was kolejny, bardzo ciekawie zapowiadający się plan treningowy. Mam nadzieję, że będzie się dobrze bawiły a przede wszystkim nie poddacie się po kilku dniach!:)

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

Przede wszystkim jest ono naprawdę krótkie dlatego chciałabym żebyśmy tym razem zmierzyły się przed i po zakończeniu całego wydarzenia. Co o tym sądzicie? Oczywiście wydarzenie zostanie podzielone na dwie fazy. Pierwsza trwa tak jak zawsze 14 dnia a druga będzie troszeczkę krótsza.

W 1 Fazie skupimy się na spaleniu, poprawianiu kondycji i delikatnym modelowaniu. Mam nadzieję, że osoby początkujące nie zrażą  się. Trening czyni mistrza ( czy jakoś tak ;)).

Jako dzień wolny od aktywności fizycznej zaplanowałam niedzielę ( ale to już od Was zależy jak u Was będzie ) :)

Tak jak w ostatnim wydarzeniu codziennie będę wrzucała podsumowanie treningu na bloga ( najczęściej o godzinie 18 ). Chciałabym żeby pod tym podsumowaniem każda z Was napisała przynajmniej, że trening wykonany i czy był ciężki. Dla Was będzie to duża motywacja a ja po prostu będę wiedziała jak Wam idzie. O godzinie 20:00 na FB będę wrzucała zdjęcie pod którym wszystkie Pani, trenujące zostawią polubienie ( to jest natępny rodzaj motywacji ;)).

Mam nadzieję, że w tym wyzwaniu również będziemy się wspólnie motywowały, pomagały sobie nawzajem. W końcu wszystkie mamy ten sam cel i wspólną pasję, którą jest sport! :)

Faza I trwa od 17.02.2014 – 02.03.2014

Plan treningowy wygląda tak:

Plan pierwszy ( wersja dla Osób korzystających z telefonu ) —> 


Plan drugi ( wersja dla Osób korzystających z telefonu ) —>

Plan trzecie ( wersja dla Osób korzystających z telefonu ) —>  

Plan czwarty ( wersja dla Osób korzystających z telefonu ) —> 

Plan piąty ( wersja dla osób korzystających z telefonu )—> 

Plan szósty ( wersja dla osób korzystających z telefonu ) —> 


Co będzie Wam potrzebne?

* dobre samopoczucie,

* zdrowie,

* motywacja,

*pozytywne nastawienie,

* uśmiech na twarzy,

* mata ( jeżeli nie macie maty podłóżcie sobie ręcznik albo coś w tym stylu;)  )

* ciężarki ( można zastąpić je butelkami z wodą ) Jeżeli jesteście początkujące polecam 0,5 l butelki wody ( po 10 minutach i tak poczujecie zmęczenie ).

* sportowe buty. Każdy trening powinnyśmy wykonywać w butach. Jesteśmy wtedy bardziej stabilne i mniej narażone na kontuzję.

* skakanka lub sznurek ,

Dobre rady:

* przed każdym dniem treningu rozgrzejcie się,

*  nawadniajcie się,

* przed przystąpieniem do wydarzenia wykonajcie pomiary swojego ciała,

* nie zwracajcie uwagi na wagę. Pamiętajcie, że mięśnie są cięższe od tłuszczu i mniejsze objętościowo. Dlatego możemy tracić cm. a waga może stać w miejscu.

* warto jest zrobić sobie kilka zdjęć przed rozpoczęciem wydarzenia i powtórzyć zdjęcia w tej samej pozycji na koniec wydarzenia.

* zdrowo odżywiajcie się,

* pamiętajcie, że sam trening nie da takich efektów jak połączenie go ze zdrową dietą!!!

* Jeżeli nie macie siły wykonać tylu powtórzeń co Nasze trenerki to wykonujcie ćwiczenia w swoim  tempie,

Przydatne linki:

Endomondo: 

FB: 

KOCHANE!

Trzymamy za Was kciuki. Pamiętajcie, że zawsze możecie do mnie napisać na Fb lub [email protected] . Staram się odpisywać na wszystkie wiadomości :). Jeżeli zabraknie Wam motywacji, to u mnie ją znajdziecie! 🙂

Życzę udanego pierwszego treningu! <3

Dajcie znać jak Wam się podoba plan treningowy?

Około 18 zapraszam na podsumowanie pierwszego dnia na blogu i mam nadzieję, że pomysł codziennym meldowaniem zmotywuje Was do walki. :)

PS: Pamiętajcie się zmierzyć przed 1 treningiem! :)

Pozdrawiam,

Juliya