Dokładnie 97 dni dzieli nas od zakończenia tego roku. Jednym z najczęściej stawianych sobie postanowień noworocznych jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Chciałam Was namówić do tego, żebyśmy zrobiły coś zupełnie na odwrót. Jeszcze w tym roku postarajmy się poprawić swoją sylwetkę. Przecież nie ma sensu czekać, prawda? 

Kilka słów o wydarzeniu …

Wydarzenie 70 dni z Mel B jest wydarzeniem treningowym dla każdej kobiety, która chciałaby do końca roku zrzucić kilka zbędnych kilogramów, poprawić swoje samopoczucie, a przy tym wszystkim świetnie się bawić.

Wydarzenie składa się z 5 faz. Każda z faz składa się z 14 dni. Do każdej fazy będzie dołączona rozpiska  treningów, gotowe playlisty, kalendarz do pobrania. Dla wszystkich osób, które będą brały czynny udział w wydarzeniu na u ==>  przewidziałam kilka dodatkowych niespodzianek. Dlatego już teraz powinnaś do nas dołączyć, żeby być na bieżąco.

NOWOŚĆ

Do tej pory wydarzenia treningowe ograniczały się do treningów. Teraz dla wszystkich chętnych Pań w umieściłam dodatkowo propozycje pielęgnacji ciała, które maja za zadanie przyśpieszyć zredukowanie cellulitu. Oczywiście jest to propozycja dla chętnych osób.

KALENDARZ FAZA I

Pobierz w PDF-ie i wydrukuj ===> kliknij i pobierz kalendarz

Gotowe playlisty faza I:

PONIEDZIAŁEK:

WTOREK:

ŚRODA:

PIĄTEK:

SOBOTA:

WYZWANIE MIESIĘCZNE DODATKOWE – proponuję wybrać po jednym takim wyzwaniu i dołożyć do treningów. Składa się ono z jednego ćwiczenia i jego zadaniem jest wzmocnienie najsłabszej partii Twojego ciała. Kliknij w obrazek i zobacz kilkanaście wyzwań.

Sportowe miesięczne wyzwania – dodatkowe

Przydatne linki:

  • Wszystko na temat pellingu kawowego na cellulit ==> klik
  • Wszystko na temat masażu kostkami lodu na cellulit ===> klik
  • Wszystko na temat body wrappingu ==> klik
  • Przykładowe jadłospisy ==> klik
  • Profesjonalny BOX dietetyczny – moje efekty, co w nim się znajduje, czy warto? ===> klik
  • Jak dobrać odpowiednią matę treningową? ==> klik

To wszystko! Pamiętajcie, że to jest tylko I faza! Całe wydarzenie składa się z V faz. Ukończenie ich wszystkich gwarantuje prawdziwe efekty. Koniecznie napiszcie czy tka nowa forma wydarzeni + program pielęgnacji przypadły Wam do gustu.

Chciałabym również przygotowywać dla Was codzienną relację z mojego treningu (przechodzę przez ten sam plan razem z Wami) na blogu, tak jak było to przy pierwszym wydarzeniu z Mel B. Jesteście chętne na taką codzienną spowiedź? Koniecznie dajcie znać 🙂 Trzymam za Was wszystkich kciuki! Damy radę, prawda? 🙂

Pozdrawiam,

Juliya

PS: Wydarzenie jest bezpłatne. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za sobie odpowiedzialność. W razie problemów zdrowotnych skonsultuj swój udział z lekarzem lub fizjoterapeutą.

ZOBACZ JAK RADZIMY SOBIE W WYDARZENIU, może to Cię zmotywuje i dołączysz do nas.

Dzień 1 podsumowanie ===> klik

Dzień 2 podsumowanie ===> klik