Za Nami kolejny dzień treningowy. Zdaję sobie sprawę, że nie każda z Was znalazła czas na dzisiejsze ćwiczenia:). Jednak nie martwcie się zawsze możecie nadrobić w niedzielę:).

Na dzień dzisiejszy przewidziany był —> 

Tydzień temu troszeczkę narzekałyście na rozgrzewkę Fitappy. Czy zmieniłyście już zdanie na temat tej Pani? Umieszczamy jej rozgrzewkę w następnej fazie?

Trening na pośladki – myślę, że każda z Nas wykonuje te ćwiczenia z dużą łatwością. Dlatego w następnej fazie postanowiłam dodać iny trening na pośladki ( oczywiście ten również zostanie ). Osobiście rozważam Pana w leginsach.

Trening nóg-  moim zdaniem są to najtrudniejsze ćwiczenia do wykonania. Nadal mam z Nimi problem ale mam nadzieję, że z czasem opanuję ten trening do perfekcji.

Trening całego ciała z Mel B – jak dla mnie bomba! Bardzo przypadł mi do gustu i raczej zostanie z Nami w następnej fazie. Chyba, że Wam się znudził :).

Trening ABS – jakoś bardziej przemawia do mnie trening brzucha ale lubię sobie urozmaicać właśnie treningiem ABS:).

Rozciąganie z Mel wszystkie już znamy na pamieć i myślę, że tutaj przydałoby się duże urozmaicenie.

A Was jakie treningi zaczynają nudzić? Muszę wiedzieć żeby w następnej fazie wprowadzić urozmaicenie 🙂 

Jesteś urodzony, by zwyciężać, jednakże, aby być zwycięzcą musisz zaplanować zwycięstwo, przygotować się do zwycięstwa i oczekiwać zwycięstwa.”

Zig Ziglar

Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego jak niewiele czasu Nam zostało? ;> Przed Nami jeszcze 47 dni i zacznie się szał świąteczny. W tym momencie musicie dawać z siebie 200%!

Wydarzenie:

Relacja z dnia 1 —>

Relacja z dnia 2 —> Dzień II

Relacja z dnia 3 –>

Relacja z dnia 4 —> Dzień IV

Relacja z dnia 5 —> Dzień V

Relacja z dnia 6 –> Dzień VI

Relacja z dnia 7 –> Dzień VII

Relacja z dnia 8 —> Dzień VIII

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya