Na dworze mroźno, zimno i ślisko :(. Pogoda nie wpływa na Nasze samopoczucie pozytywnie. Ja mam na to sposób. Wystarczy nawet króciutki trening a mój humor się poprawia. Już za dwa dni dostaniecie nowe plany treningowe. Od tego czasu zamierzam z Wami ćwiczyć w 100%. W końcu ile można pauzować ? Na razie mogę Wam zdradzić, że będzie pot, łzy, emocje a po treningu wielki uśmiech na twarzy ;).

Dzisiaj obowiązywał —> 

Skupiałyśmy się dzisiaj na ramionach, nogach, spalaniu i brzuchu. Był to przedostatni trening w tej fazie.

Podczas rozgrzewki jak i również rozciągania towarzyszył Nam Fitness Blender.

Zaczęłyśmy od treningu ramion z Mel B. W końcu nie chcemy mieć zwisających  ” bułeczek ” pod pachami tylko mięśnie, prawda?:) Nie boimy się ciężarów! Nie zapominamy o tej części ciała.

Później pojawił się trening na nogi Tiffany z wykorzystaniem krzesła. Moją opinię na temat treningów z wykorzystaniem tego sprzętu już znacie. Jak dla mnie nie ma gorszych ćwiczeń od takich.

20 minut cardio z Fitness Blender musiało być! W końcu potrzebne jest spalanie, prawda? 🙂

Na koniec 10 minut treningu na brzuch z Mel B. Uwielbiam <3. W ogóle kocham wszystkie ćwiczenia z wykorzystaniem ciężarków 🙂

I tak właśnie wyglądał Nasz dzisiejszy trening.

Kochane mam do Was bardzo ważne pytanie. Czy w ostatniej fazie, która rusza 10 stycznia chcecie mieć więcej modelowania czy tak jak teraz pół na pół ze spalaniem ?:) Potrzebuję tych informacji aby ułożyć prawidłowo playlisty :).Wiem, że nie uda mi się zrobić tego tak, żeby każdy był zadowolony ale zawsze się staram. 

Jak Wam dzisiaj się ćwiczyło? Widzicie jakieś postępy? Już niedługo będziemy się mierzyć! 🙂 Myślicie, że centymetry spadają?

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

Podobne posty: 1) Playlisty —> Plan treningowy obowiązujący w fazie II

2) Podsumowanie 1 — >Dzień 1

3) Podsumowanie 2 —>Dzień 2

4) Podsumowanie 3 —>Dzień 3

5) Podsumowanie 4 —> Dzień 4

6) Podsumowanie 5 —>Dzień 5

7) Podsumowanie 6 —>Dzień 6

8) Podsumowanie 7 —> Dzień 7

9) Podsumowanie 8 —> Dzień 8

10) Podsumowanie 9 —> Dzień 9

11) Podsumowanie 10 —> Dzień 10

12) Podsumowanie 11 —> Dzień 11

13) Podsumowanie 12 —> Dzień 12