Od  dzisiaj ruszyła nowa faza wydarzenia ” Idealne ciało do Walentynek” . Za dwa tygodnie zakończy się całe wydarzenie i na pewno powstanie nowe. W końcu wszystkie kochamy sporty a wspólna motywacja sprawia, że stajemy się silniejszymi Kobietami, które dążą do spełniania swoich marzeń:).

Dzisiaj obowiązywał Plan treningowy 1:

Ćwiczenia skupiały się na modelowaniu pośladków, spalaniu tkani tłuszczowej, modelowaniu talii oraz brzucha. Mam nadzieję, że nie zraziłyście się dość mocno podniesioną poprzeczką. Jesteście już na tyle wysportowane, że powinniście sobie poradzić:). Dzisiejszy trening należał do jednych z najłatwiejszych w tej fazie.

Rozgrzewkę oraz rozciąganie prowadziła Mel B.

Następnie razem z Be Fit kształtowałyśmy swoje pośladki. Wiem, że uniesiona pupa, to marzenie każdej z Was. Mam nadzieję, że  moje plany treningowe pomogą osiągnąć Wam wymarzony efekt. Pojawił się również trening na pośladki z ” Simsem “. Nie był on dla Nas nowością :).

Trening całego ciała z Mel B nie powinien sprawiać Wam problemów. Jednak postanowiłam umieścić go w tej fazie, ponieważ jest skuteczny. Pamiętajcie, że trening nie musi Was zmęczyć żeby  pojawiły się efekty :).

8 minut cardio z Fitness Blender jest idealne na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej na ” boczkach “.

Tak wyglądał Nasz dzisiejszy plan treningowy. Mam nadzieję, że jesteście zadowolone z wszystkich treningów, które się w nim pojawiły. Jestem ciekawa jak oceniacie pierwszą playlistę. Wiecie, że Wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki niej wiem, co Wam się podoba i co umieszczać w następnych wydarzeniach a do czego szukać zamienników.

Jesteście niesamowitymi Kobietami. Jestem pewna, że wiele z Was osiągnie wymarzoną sylwetkę. Możecie być z siebie dumne. Jeżeli ćwiczenia sprawiają Wam już przyjemność, to znak, że w Waszym życiu zaszły już zmiany. Myślę, że to właśnie one są ważniejsze od efektów wizualnych. Pamiętajcie, że we wszystkim trzeba zachować umiar:). Na pierwszym miejscu powinna znajdować się Wasza rodzina i zdrowie a dopiero później aktywność fizyczna:). 

Czekam na Wasze komentarze,

Pozdrawiam,

Juliya

Ps: Od dnia dzisiejszego trwa głosowanie na bloga roku. Jeżeli chciałybyście zapoznać się z regulaminem i oddać na mnie głos, to zapraszam tutaj —> Głosowanie na bloga roku – Tips For Women

Podobne posty:

1) III Faza wydarzenia ” Idealne ciało do Walentynek ” – plan treningowy —> Faza III