Za Nami już drugi dzień ostatniej fazy wydarzenia ” Idealne ciało do Walentynek” . Za 12 dni będziemy mogły podsumować całe 6 tygodni Naszej ciężkiej pracy. Jestem pewna, że do 14 lutego będziemy miały jędrne pośladki, podkreślone ramiona i brzuszek. Możecie już zacząć planować zakup nowej bielizny ;). Bo coś czuję, że stara będzie troszeczkę za duża:).

Dzisiaj obowiązywał taki plan treningowy:

Skupiałyśmy się nad modelowaniem nóg, ramion, brzuszka no i oczywiście spalaniu tkanki tłuszczowej.

Podczas rozgrzewki oraz rozciągania towarzyszyła Nam Jillian Chciałabym kiedyś przygotować wyzwania tylko z ćwiczeniami tej własnie trenerki. Co Wy na to?

W tym wydarzeniu jeszcze nigdy nie pojawił się trening ramion z XHIT Daily. Jak Wam się podobał? Wydaje mi się, że jest zdecydowanie trudniejszy od zestawu Mel B i Fitness Blender. Zwiększyłyście w tej fazie ciężar z którym ćwiczycie? 🙂

Trening Mel B z wykorzystaniem krzesła jest jednym z moich znienawidzonych ćwiczeń! Niedawno jedna z Was napisała, że ma problem z wykonywaniem takich zestawów, ponieważ jest za wysoka i krzesła są za niskie 😉 Świetnie to musi wyglądać podczas treningu:).

Nie mogło również zabraknąć spalania tkanki tłuszczowej. Trening interwałowy Fitness Blender z wykorzystaniem skakanki jest świetny! Jestem ciekawa ile kcal. spala się podczas tych 20 minut. Może któraś z Was wie? Z tego, co można przeczytać w internecie to około 150 – 200 kcal.

Na koniec trening ABS z nową trenerką :). Pani Jessica ma niesamowite  ćwiczenia. Jednak w tej fazie  chciałam zobaczyć czy przypadnie Wam ta Trenerka do gustu. Oczywiście czekam na Wasze opinie ;).

I tak wyglądał Nasz dzisiejszy plan treningowy. Było zdecydowanie trudniej niż wczoraj. Przynajmniej tak mi się wydaje:)

Jak Wam podobał się dzisiejszy zestaw? Co sądzicie o nowościach, które się pojawiły? Jesteście zadowolone? Czekam na Wasze komentarze i opinie. Nie bójcie się komentować :). 

Pozdrawiam serdecznie,

Juliya

PS: Jeżeli głosowałyście na mnie w konkursie na bloga roku lub zamierzacie oddać swój głos, to dołączcie do wydarzenia—->

Podobne posty:

Plan treningowy obowiązujący w tym wydarzeniu —>III faza wydarzenia

Relacja z dnia pierwszego —> Dzień 1