Myślę, że już większość z Nas jest po dzisiejszym treningu. Ja musiałam przystopować. Mimo tego, że zawsze ćwiczę w TE dni, to dzisiaj ból brzucha przyprawiał mnie normalnie o wymioty i a kręgosłup, to mnie tak boli, że masakra. Leżę sobie z termosikiem na plecach i piszę do Was :).

Dzisiaj obowiązywał taki plan treningowy:

Wersja dla Pań korzystających z telefonu —> 

Dzisiejszy zestaw skupiał się na modelowaniu ramion, pośladków, brzuszka oraz spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej :).

Podczas rozgrzewki oraz rozciągania towarzyszyła Nam Mel B.

Trening ramion z Fitappy był nowością. Wiem, że nie wszystkie lubicie ćwiczyć z tą Panią ale chciałam Wam urozmaicić treningi. W końcu to była jakaś nowość. Jak Wam się podobało? Jestem ciekawa czy Fitappy w tym wydaniu przypadła Wam do gustu:).

W poprzedniej fazie prosiłyście mnie o dużo ćwiczeń na pośladki. Myślę, że jest ich wystarczająco dużo. Dzisiaj robiłyśmy przysiady z Fitness Blender. Jutro pośladki będą piekły, zobaczycie :).

N mogło również zabraknąć ćwiczeń Tiffany na talię. Było to spalanie tkanki tłuszczowej w miłym wydaniu :). Na koniec przygotowałam dla Was następną nowość. 10 minutową tabatę z którą wcześniej nie miałyśmy do czynienia. Czekam na Wasze opinie! 🙂

A na koniec ABS z Jessicą. Pani dużo mówi ale podczas jej treningu czuć każdy pracujący mienień a o to w tym chodzi :).

No i tak właśnie wyglądał Nasz dzisiejszy plan treningowy :).

Jestem ciekawa czy dzisiejszy zestaw przypadł Wam do gustu:). Czekam na Wasze opinię. Są one dla mnie ważne:). Traktuję je jako wskazówki do układania następnych wydarzeń. Dzięki nim wiem co Wam się podoba a co nie :). 

A jak wygląda Wasze rozciąganie do szpagatu i dodatkowe wyzwania?:) 

Podobne posty:

Plan treningowy obowiązujący w tym wydarzeniu —>III faza wydarzenia

Relacja z dnia pierwszego —> Dzień 1

Relacja z dnia drugiego —> Dzień 2

Relacja z dnia trzeciego —>Dzień 3

Relacja z dnia czwartego —> Dzień 4