Przebrnęłyśmy przez kolejny dzień wydarzenia. Dzisiaj zakończyłyśmy ostatni trening. Od jutra rozpoczynamy całą Fazę od początku. W końcu będziemy mogły sprawdzić czy lepiej Wam tym razem pójdzie pierwszy trening :).

Dzisiaj obowiązywał —> 

Rozgrzewka z Mel B nie była dla nikogo nowością. Myślę, że nie trzeba tutaj za dużo się rozpisywać :). Wszyscy uwielbiają rozgrzewkę z Mel B.

Nowością były treningi Pani Natalii.

Większość z Was spotkała się z tymi ćwiczeniami pierwszy raz w życiu. W moim wydarzeniu również jeszcze nigdy nie pojawił się program tej Pani. To był chyba błąd :). Bo w końcu ćwiczenia na uda są Nam potrzebne a te dają wycisk :). 20 minutowy trening ud dla początkujących przypadł Wam do gustu? W ogóle co sądzicie o tej Pani?:) Podoba Wam się jej styl bycia?

Przygotowałam dla Was dwa 8 minutowe treningi Cardio z Fitness Blender. Dzisiaj na forum można było przeczytać, że trening był zdecydowanie najłatwiejszy z tych wszystkich jakie w tej fazie wykorzystałyście :). Tak miało być. Ale to nie znaczy, że nie będziecie jutro czuły każdego mięśnia.

Ja po pompeczkach, które robiłam 2 dni temu nadal nie mogę unosić rąk do góry 🙂

Trening cardio z Bi Fit również był nowością ( normalnie dzień pełen niespodzianek :)). Jak Wam się podobał? Niestety nie mogę się wypowiedzieć na jego temat. Jak wiecie nie ćwiczę na razie tak intensywnie, jestem cały czas osłabiona a w końcu zdrowie jest najważniejsze :).

Trening ABS z Panem w leginscach – bardzo lubię jego ćwiczenia. Większość z nich jest zdecydowanie inna od treningów Mel B. Uważam, że jest to super urozmaicenie.

Na koniec rozciąganie z Mel B.

Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj na blogu pojawił się post z którym naprawdę warto się zapoznać.

Kiedy aktywność fizyczna staje się obsesją

Za każdym razem staram się Wam podkreślać jak ważny jest niedzielny reset. Sama uwielbiam treningi ale w tym wypadku musiałam przystopować, zdrowie jest dla mnie ważniejsze. Nie wiem czy będę miała się czym pochwalić za tydzień ale w końcu nie to jest najważniejsze!

Kochane dbajcie o siebie i nie zapominajcie o swoich bliskich! Sport stawiajcie na III miejscu!:)

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza IV

Relacja z dnia I—> Dzień I

Relacja z dnia II—-> Dzień II

Relacja z dnia III i IV—> Dzień III

Relacja z dnia V —> Dzień V

Relacja z dnia VI —> Dzień VI

Pozdrawiam,

Juliya