W dzisiejszym podsumowaniu znajdą się dwa dni. Wczoraj z braku czasu i zmęczenia nie dałam rady przygotować dla Was notatki. Moje Drogie, nie wiem czy wiecie ale zostało Nam 17 dni! Niedawno rozpoczynałyśmy przygodę z Naszym wydarzeniem. A już nadchodzi czas, kiedy musimy się żegnać :(. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś trafi mi się taka wspaniała grupa Kobiet, które ćwiczą, wspierają się i motywują siebie nawzajem

Dzisiaj obowiązywał —> 

Rozgrzewałyśmy się z Jillian. Później czekała nas trening pośladków w “Simsem”. Przez większość lubiany trening klatki piersiowej z Mel B oraz dwa intensywne treningi z Fitness Blender na spalenie tkanki tłuszczowej. Na koniec rozciąganie z Jillian.

Myślę, że nie ma sensu rozpisywać się więcej na temat tych ćwiczeń, ponieważ nie są one dla Nas nowością.

Dzisiaj zamierzam wykonać lekki trening ( pośladki, ABS i delikatne rozciąganie ). Mam nadzieję, że kontuzja się nie odezwie a w czwartek będę mogła z Wam zająć się modelowaniem ciała! Trzymajcie za mnie kciuki! <3 

Jak minął mój wczorajszy reset?

Był bardzo przyjemny ( mino tego, że reset to ja miałam od około 7 dni z powodu kontuzji ). Jednak wczoraj wyszłam pierwszy raz na dłuższy spacer od tamtej pory:).  Będąc we Wrocławiu na Jarmarku Świąteczny wypiłam grzańca o smaku jagodowym ( był pyszny ale wiem, że jest to grzeszek ) :). Inne stoiska ze słodyczami mnie nie skusiły! Klimat na całym tym jarmarku był wspaniały! Każdemu polecam przynajmniej raz w życiu wybrać się na niego!:)

Wino dostawaliśmy w takich świetnych kubeczkach. Z resztą same zobaczcie:

Oczywiście kubeczka nie ukradłam!:) Można było za 10 zł zabrać do domu. Swój dostałam a raczej dostaliśmy z moim partnerem w prezencie;).

Jarmark Świąteczny Wrocław 2013
Jarmark Świąteczny Wrocław 2013

Już zabrałam się za układanie ostatniej Fazy będzie ona mniej więcej wyglądała tak:

Rozgrzewka, 2 ćwiczenia modelujące, cardio około 10-15 minut, modelowanie, rozciąganie

Jeżeli macie jakieś ćwiczenia,które chciałybyście uwzględnić w tej fazie, to wstawiajcie linki w komentarze:)  Wszystko wezmę pod uwagę!:)

Jesteście gotowe na nową fazę?!:)

 

Wydarzenie: 70 dni z Mel B – przywitaj Nowy Rok z nowym ciałem – Faza IV

Relacja z dnia I—> Dzień I

Relacja z dnia II—-> Dzień II

Relacja z dnia III i IV—> Dzień III

Relacja z dnia V —> Dzień V

Relacja z dnia VI —> Dzień VI

Relacja z dnia VII —->  Dzień VII

Relacja z dnia VIII —> Dzień VIII

Relacja z dnia IX —> Dzień IX

Relacja z dnia X  —> Dzień X

Pozdrawiam,

Juliya